Piedalies akcijā “Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2022”

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Trešdiena, 11 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 13 Jūlijs 2022 12:27

Apceļo pilis, muižasLai popularizētu Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma – piļu, muižu un parku – vērtības,  biedrība „Latvijas piļu un muižu asociācija” sadarbībā ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru  organizē akciju “Apceļosim Latvijas pilis un muižas”.  Akcija iesaistīs  ceļotājus aktīvā dzimtenes apceļošanā, akcentējot vietējā tūrisma daudzveidīgumu, unikalitāti un veicinot kultūrvēstures objektu iepazīšanu un to izzināšanu.

Akcijā var piedalīties visi Latvijas iedzīvotāji, kas apmeklē dalībnieku sarakstā (sk. pielikumu - kontrollapa) norādītās muižas, pilis un parkus akcijas norises laikā no 1.05.2022. līdz 30.09.2022., iepazīstot kultūrvēsturiskas celtnes un izbaudot kultūras programmu.

Piedaloties katras pils, muižas noteiktajās aktivitātēs, apmeklētāji saņem atzīmi kontrollapā par vietas apmeklējumu. Savācot vismaz 2/3 atzīmju par vietu apmeklējumiem, apceļotājam ir iespēja piedalīties balvu izlozē. Aktīvākajiem apceļotājiem tiks izsūtīts ielūgums uz akcijas noslēguma pasākumu, kas notiks novembrī.

Lai piedalītos balvu izlozē un/vai saņemtu ielūgumu uz akcijas noslēguma pasākumu, reģistrācijas lapa ar vismaz 2/3 atzīmēm ir jāiesniedz jebkurā akcijas pilī, muižā no 01.05.2022.līdz 30.09.2022. datums, vai tā jāaizpilda un elektroniski (skenējot, fotografējot) jānosūta uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 30.09.2022. Katrs apceļotājs var iesūtīt tikai vienu reģistrācijas kontrollapu.

Arī Balvu muiža ir akcijas dalībnieku sarakstā. Akcijas atklāšana notiks 14.maijā Balvu novada muzejā – Muzeju nakts ietvaros. Akcijas dalībnieki atzīmi par Balvu muižas apmeklējumu var saņemt:

  • Balvu novada muzejā – katru darbadienu apmeklējot muzeja digitālo izstādi;
  • augustā piedaloties pasākumā “Mūzika saulrietam”;
  • 28.augustā apmeklējot kamermūzikas festivāla koncertus.

Kontrollapu var lejupielādēt www.pilis.lv , www.latvia.travel  vai saņemt izdrukātā veidā jebkurā akcijas vietā, t.sk. Balvu novada muzejā.

KONTROLLAPA

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei