Atklāta projektu konkursa “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” rezultāti (2022. gada pavasaris)

Kategorija: Balvu novada projekti
Otrdiena, 14 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 14 Jūnijs 2022 14:47

Šī gada 29. martā Balvu novada pašvaldība aicināja Jaunatnes organizācijas; Biedrības vai nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni; Jauniešu iniciatīvu grupas sadarbībā ar reģistrētu jaunatnes organizāciju vai biedrību un nodibinājumu, kas veic darbu ar jaunatni iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus, Eiropas Sociālā fonda projekta “PuMPuRS”* ietvaros.

Projekts vērsts uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo iesaisti jauniešu aktivitātēs un iniciatīvu projektos ārpus formālās izglītības, viņu mācību motivācijas palielināšanu un aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē.

Konkursa rezultātā projektu pieteikumus iesniedza 6 (sešas) biedrības. Atbilstoši Projekta "PuMPuRS" noteiktajai finansējuma kvotai, pašvaldība projektu iesniegumu atlases rezultātā tika atbalstīts 2 (divi) projekta iesniegumi.

Izvērtējot iesnieguma pieteikumus, atbalstu ir saņēmušas biedrība “Sudraba pakavi” projekts “Kopā jautrāk!” (projekta īstenošanas laiks ir no 2022. gada 1. augusts līdz 2023. gada 31. marts) un biedrība “Dodkepu.lv” projekts “Piedzīvojums ar haskijiem BALVU novadā” (projekta īstenošanas laiks ir no 2022. gada 22. augusts līdz 2023. gada 31. janvāris)

Vairāk informācijas par projektu: http://www.pumpurs.lv/ un http://www.pumpurs.lv/lv/jaunatnes-iniciativu-projekti

*Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS) tiks īstenots līdz 2023.gada 31.decembrim. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sīle, Balvu novada Izglītības pārvaldes ekonomists (jauniešu iniciatīvas projektu konkursa koordinatore)

Tālrunis: 28765138

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei