Tilžas vidusskolas rotaļu laukumā izveido „Sajūtu taku”

Kategorija: Tilžas pamatskola
Trešdiena, 15 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 15 Jūnijs 2022 16:40

17.maijā Tilžas vidusskolas kolektīvs, projekta Pumpurs 8.3.4 ” Es videi vide man” ietvaros, skolas rotaļu laukumā, izveidoja „Sajūtu taku”. Pirms takas izveidošanas, čakli strādāja 7.klases kolektīvs sadarbībā ar dizaina un tehnoloģiju skolotāju Ēriku Mičuli, kurš veidoja sajūtu takas ierobežojumus un rūpējās par zemes rakšanu un vietas iekārtošanu. Projekta koordinatori - skolotāja Aija Bērziņa, dizaina un tehnoloģiju skolotājs Ēriks Mičulis un skolas direktore Gunta Rižā rūpējas par pasākuma izdošanos.

Nedēļu pirms „Sajūtu takas” atklāšanas viss Tilžas vidusskolas kolektīvs lozēja,  kādus dabas materiālus  sarūpēs takas atklāšanai. Kolektīviem bija jāatnes dabas materiāli, kā arī jāizdomā aktivitāte, ko veiks pasākuma dienā, izmantojot izlozētos materiālus. 1.klase - skaidas, 2.klase - kūdra, 3.klase- smiltis, 4.klase - koka mizas, 5.klase- priežu čiekuri, 6.klase - sūnas, 7.kase - egļu čiekuri, 8.klase - koka ripas, 9.klase - akmeņi, 12.klase - meldi vai zariņi, skolas darbinieki - vilna.

Neskatoties uz ļoti nelabvēlīgiem laika apstākļiem, jo lija lietus, pasākums bija jautrs un skolēniem ļoti patika. Katrs klases kolektīvs piepildīja savu „Sajūtu takas” laukumu un vadīja jautras aktivitātes. Skandēja dziesmas, tika minētas mīklas, veiktas stafetes un sacensības, līsts cauri zirneklim utt.

Noslēgumā visi kolektīvi saņēma pateicības un tika aicināti uz kopīgu zupas ēšanu skolas lapenē.

Paldies visiem par piedalīšanos un izturību !

Informācija: Tilžas vidusskolas direktorē Gunta Rižā