Balvu novada pašvaldības policija aicina darbā PAŠVALDĪBAS POLICIJAS INSPEKTORU

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Otrdiena, 19 Jūlijs 2022
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 18 Augusts 2022 09:26

vakance 2022 policijas inspektors db9caBalvu novada pašvaldības policija (Reģ. Nr. 90009173283) aicina darbā pašvaldības policijas inspektoru.

Mēs piedāvājam:
• atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku;
• summēto laika darbu pēc grafika;
• labus darba apstākļus, atsaucīgu kolektīvu;
• stabilu atalgojumu (stundas tarifa likme 5,56 EUR);
• sociālās garantijas, tajā skaitā veselības apdrošināšanu;
• izglītības iespējas profesionālai pilnveidei.

Amata galvenie pienākumi:

• kontrolēt, kā tiek veikta normatīvo aktu prasību ievērošana un izpilde pašvaldības teritorijā;
• pieņemt un reģistrēt informāciju par administratīvajiem likumpārkāpumiem, noziedzīgiem nodarījumiem un citiem sabiedrībai bīstamiem notikumiem;
• veikt preventīvus pasākumus, piedalīties iedzīvotāju tiesiskajā audzināšanā;
• veikt profilaktiskos reidus;
• nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldības teritorijā;
• uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu izpildi;
• sagatavot administratīvās lietvedības materiālus un noformēt tos atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
• veikt citus pašvaldības policijas nolikumā, domes lēmumos un normatīvajos aktos noteiktos pienākumus.

Prasības pretendentam/-ei:
• atbilstība likuma "Par policiju" 21. panta pirmās daļas prasībām;
• vidējā vai profesionālā vidējā izglītība;
• izpratne par pašvaldības policijas darbības pamatprincipiem, darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
• pašvaldības policijas uzdevumu un funkciju, kā arī pašvaldības policijas amatpersonas darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana, izpratne un spēja piemērot praksē;
• nevainojama reputācija;
• labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
• teicamas latviešu valodas zināšanas;
• labas iemaņas darbā ar datoru;
• laba fiziskā sagatavotība un stresa noturība;
• prasme patstāvīgi organizēt darbu, spēja savas kompetences ietvaros noteikt darba prioritātes un izvirzīt mērķus;
• B kategorijas autovadītāja apliecība (autovadītāja stāžs ne mazāk kā 3 gadi).

Pieteikuma dokumentus (CV , motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas) iesniegt:
- personīgi Balvu novada pašvaldības policijā Sporta ielā 1, Balvos, Balvu novadā, 1.stāvā;
- ievietojot pastkastē slēgtu aploksni uz kuras norādīts: „Pieteikums uz pašvaldības policijas inspektora amatu”, iesniedzēja vārds, uzvārds un adrese;
- sūtot pa pastu, adresētu - Balvu novada Pašvaldības policija, Sporta ielā 1, Balvi, Balvu novads, LV-4501, uz aploksnes norāda „Pieteikums uz pašvaldības policijas inspektora amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi;
- sūtot elektroniski uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) ar norādi „Pieteikums uz pašvaldības policijas inspektora amatu” līdz  2022.gada 1. augusta plkst.15.00.

Tālr. informācijai 64520940 (priekšniece Rita Kravale).

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Balvu novada pašvaldība informē, ka:
•    Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
•    iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Balvu novada pašvaldības policija.