Pasākums “Asteru ziedos”

Kategorija: Aktualitātes kultūrā
Otrdiena, 13 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 21 Septembris 2022 10:02

Pasākums BaltinavāStarp asteru krāsainiem ziediem

Uzplaukst septembra smaids.

Un ziedi ar īpašu dāsnumu

Zied, zied un zied…

10. septembrī Baltinavas Kultūras namu piepildīja radoši ļaudis no Baltinavas pašdarbības kolektīviem un ciemiņi no Briežuciema dramatiskā kolektīva “Sipiņi”. Apmeklētāju pulciņu papildināja arī daži Baltinavas pagasta iedzīvotāji, kuri bija noskaņoti izbaudīt grupas “OTTO” muzikālo sniegumu un pašdarbnieku uzstāšanos. Atpūtas vakars “Asteru ziedos” tika organizēts kā pašdarbības kolektīvu saliedēšanās un jaunās darba sezonas ieskaņas pasākums. Diemžēl, nebija ieradušies uzaicinātie ciemiņi no Salnavas Kultūras nama.

Zied asteres, un tas liecina, ka klāt ir rudens. Tika runāts par, ap un caur asterēm- krāšņajiem rudens ziediem. Sirsnīgā, jautrības pilnā atmosfērā katrs kolektīvs prezentēja sevi ar dziesmu, deju vai teatralizētu uzstāšanos. Pasākuma “rozīnītes” bija Astra ( Veneranda Keiša) un Astroīda ( Marija Skaba), kuras izsmīdināja pārējos ar jestrām teatralizētām anekdotēm. Katrs pašdarbības kolektīvs no kultūras nama vadītājas saņēma pateicības ķirbīti ar paldies vārdiem par paveikto un iedrošinājumu kolektīva saliedētībai un turpmākai darbībai. Pasākuma laikā godinājām Baltinavas vokālā ansambļa “Naktsvijoles” dalībnieci Airu Sekaci skaistajā dzīves jubilejā-65 gados, ko jubilāre atzīmēja augusta beigās.

Paldies kolektīvu vadītājiem un ikvienam pašdarbniekam, kas atrod laiku šajā straujajā un aizņemtajā dzīves ritmā, lai atnāktu uz mēģinājumiem un kopīgi radītu priekšnesumu, kas priecētu citus!

Paldies ciemiņiem no Briežuciema!

Paldies Marijai un Venerandai par atraktivitāti!

Paldies uzcītīgajam kultūras nama rūķītim- Sarmai Sutugovai!

Paldies par muzikālo sniegumu grupai “OTTO”- Mārim Lāpānam un Jurim Ķirsonam!

FOTOGALERIJA - Pasākums “Asteru ziedos”

Informāciju sagatavoja: Baltinavas Kultūras nama vadītāja Lidija Ločmele

Foto: Madara Siliņa