Balvu novada administrācija aicina darbā EKONOMISTU

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Trešdiena, 14 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 14 Septembris 2022 13:39

EkonomistsBalvu novada administrācija (Reģ.Nr.40900036984) aicina darbā ekonomistu (profesijas kods 2631 02).

Prasības pretendentiem(-ēm):

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

Galvenie pienākumi:

- izskatīt grāmatvedības pirmdokumentu  un veikt atbilstības kontroli budžetā plānotajam.

- konsultēt iestāžu vadītājus ieņēmumu un izdevumu finanšu tāmju sastādīšanā;

- piedalīties pašvaldības budžeta sastādīšanas procesā;

- veikt budžeta izpildes analīzi pēc vadības pieprasījuma;

- piedalīties datu vākšanā, apkopošanā un analīzē par pašvaldības sociāli ekonomiskajiem rādītājiem;

- sagatavot informatīvo materiālu pašvaldības plānošanas dokumentiem;

- veikt Valsts budžeta mērķdotācijas pedagogu atlīdzībai līdzekļu sadales un izlietojuma kontroli;

- veikt Pašvaldības izglītības iestāžu iesniegto tarifikāciju sarakstu finansiālo pareizības kontroli;

- veikt pašvaldības iestāžu sniegto maksas pakalpojumu tarifu aprēķinu analīzi, pašvaldības iestāžu tarifu aprēķināšanu,  lēmumprojektu gatavošanu;

-  gatavot maksājumu grafiku nekustamā īpašuma atsavināšanas procesam;

- savas kompetences ietvaros gatavot domes lēmumu un rīkojumu projektus;

- gatavot Finanšu un statistisko pārskatu savas amata kompetences ietvaros.

Mēs piedāvājam:

Darba vietas adrese:

Bērzpils iela 1 A, Balvi, Balvu novads, LV-4501.

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2022.gada 28.septembra plkst.16.00.

Dokumentus var iesniegt personīgi Balvu novada pašvaldībā Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 1.stāvā, pastkastē slēgtā aploksnē, uz kuras norāda „Pieteikums uz  ekonomista  amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi, vai sūtot pa pastu adresētu Balvu novada pašvaldībai Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV-4501 ar norādi uz aploksnes „Pieteikums uz ekonomista amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi, vai sūtot elektroniski uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu), veicot norādi -  pieteikums „Pieteikums uz ekonomista amatu”.

Tālrunis uzziņām Mob.T. 29361548 – O.Siņica.

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.