Rudens sporta svētki

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Otrdiena, 14 Oktobris 2014
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 14 Oktobris 2014 10:23

„Mēs ejam, mēs ejam,
Mēs ezi meklēt ejam...”
1.oktobrī, skandinot jautro dziesmiņu, lapsa Rudaste (skolotāja Ina) ar grupas „Bitītes” bērniem devās ciemos pie eža Adatiņa (skolotāja Ilona), lai aicinātu ezi uz rudens sporta svētkiem. Nepatīkams bija bērnu un meža iemītnieku pārsteigums, ieraugot, ka viss sagatavotais sporta inventārs no sporta laukuma bija pazudis. Tā vietā atstāti tikai gruži – plastmasas korķīši, saburzīts papīrs un izlietotas „Actimel” pudelītes. Vai tik te nav pabijis blēdis Bandīts??? Bet azartiskie sportot gribētāji panikā nekrita un izdomāja, kā varētu otrreiz pārstrādājamo materiālu izmantot.

  • Sēņu vietā bērni groziņos vāca plastmasas korķīšus, turot tos ar veļas knaģiem,
  • Krāsaino bumbu vietā spainīšos meta papīra bumbas,
  • Florbolu spēlēja ar „Actimel” pudelītēm.

Jau par tradīciju pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņa” kļuva rudens veselības kross. Krosa skrējienā grupai „Bitītes” pievienojās arī „Taurenīši”.
Lapsa ar ezi bērniem iemācīja vairākas jaunas kustību rotaļas. Bērni ar lielu azartu un interesi piedalījās piedāvātajās aktivitātēs. Visiem sportistiem „Ieviņas” vadītāja Lija pasniedza godam nopelnītos diplomus.
Lai Adatiņam būtu saldāks ziemas miegs, Rudaste visus pacienāja ar siltu pienu un veselīgu pīlādžogu ievārījuma maizi. Kas var būt gardāks par maltīti svaigā gaisā?!
„Sporto! Kļūsi stiprs un vesels!”- uz atvadām teica Rudaste un Adatiņš, solīja atnākt arī nākošgad.

DIPLOMS.jpgDSCF9119.jpgDSCF9122.jpgDSCF9123.jpgDSCF9127.jpgDSCF9139.jpgDSCF9144.jpgDSCF9154.jpgDSCF9157.jpgDSCF9167.jpgDSCF9176.jpgDSCF9182.jpgDSCF9186.jpg

 

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei