Balvu pirmskolas izglītības iestāde "Pīlādzītis"

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 03 Septembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 30 Septembris 2022

PII "Pīlādzītis" titulbilde

Vadītāja:      Antra Eizāne
Telefons:     28377243; 26608264
E-pasts:      Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Adrese:       Daugavpils iela 59, Balvi, Balvu novads, LV-4501
Iestādes darba laiks: Darba dienās no 7:00 – 18:30; Vakara grupa no plkst.18:30 – 22:00

Pašvērtējuma ziņojums
Kārtība, kādā tiek īstenoti piesardzības pasākumi izglītības iestādē Covid – 19 infekcijas izplatības ierobežošanas laikā
Pielikums
Nolikums (grozījumi nolikumā, grozījumi nolikumā)

Miķeļdiena 2022

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Piektdiena, 30 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 30 Septembris 2022

MiķeļdienaSaskaņā ar senām latviešu tradīcijām 29.septembrī  Balvu PII “Pīlādzītis” tika svinēta rudens saulgrieži - Miķeļdiena. Miķeļi iezīmē rudens saulgriežus un pēc Miķeļiem saule mazāk apspīd zemi, dienas kļūst īsākas un naktis garākas. Miķeļi ieskandina ziemas laiku.

Miķeļi iekrīt visbagātākajā laikā, kad tiek svinēti ražas svētki, tādēļ mazajiem pīlādzēniem bija iespēja padižoties ar neparastiem dārzeņiem, rudens ziediem un citām veltēm, kuras vasarā paši kopā ar savu ģimeni audzējuši. Kopīgā aktivitātē bērni, skolotāji, vecāki iestādes āra teritorijā veidoja krāšņas augu, dārzeņu, ziedu rakstu rindas – mandalas. Visas dienas garumā bērni varēja iepazīt ar Miķeļdienu saistītus dažādus latviešus ticējumus, skandināt dziesmas un iet rotaļās.

Lasīt tālāk...


Tēvu diena Balvu PII ”Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 29 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

Tēvu diena 2022Balvu PII “Pīlādzītis” tēvu dienas svinības tiek uzskatītas par tikpat svarīgām, kā Māmiņdiena. Tēvu diena tā ir ļoti īpaša katram bērnam, jo katra tētis ir visstiprākais, vissportiskākais, vislabākais… tā varētu turpināt vēl un vēl…Šogad katra grupa atbilstoši savām iespējām sveica bērnu tēvus.

8.grupa organizēja pasākumu ar atraktīviem uzdevumiem, kuru  apmeklēja visi grupas tēvi, lai pabūtu kopā ar saviem bērniem un veltītu viens otram īpašu laiku, kas ikdienā, varbūt, izdodas retāk, kā arī tas, ka mammas atrada laiku, lai atbalstītu un būtu kopā ar visu ģimeni. Citas grupas gatavoja tēviem svētku sveicienu ar īpašām, orģinālām apsveikuma kartēm. Bija iespēja arī fotografēties  īpašajā foto stūrītī. Pēc tik daudzām pozitīvām emocijām mēs noteikti varam  izcelt tēvu lielo nozīmi bērna audzināšanā. 

Lasīt tālāk...


1. septembris Balvu PII ”Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Pirmdiena, 19 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 19 Septembris 2022

Zinību diena Pavisam nemanot pienācis rudens pirmais mēnesis - septembris un  ilgi gaidītais brīdis  - Zinību diena.  Bet atmiņā vēl piedzīvotais vasarā, kad daudzi  kopā ar vecākiem atpūtās pie jūras vai devās izbraukumā uz laukiem. Šodien mēs svinam svētkus - 1. septembri jeb Zinību dienu! Jaunajā mācību gadā  pīlādzēnus ievadīja draugi - Jautrie zīmulīši, kuri arī nebija pamanījuši, ka vasara aizgājusi. Kopā ar bērniem uzdejoja rokenrolu, uzzīmēja saulīti un apsolīja būt tuvumā visu jauno mācību gadu gan apgūstot dažādas gudrības, gan zīmējot, gan blēņojoties.

Lasīt tālāk...


Līgo svētki Balvu PII “Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Otrdiena, 28 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 28 Jūnijs 2022

Līgo pasākums PII Pīlādzītis

Jāņi jeb Līgo ir tradīcijām bagātākie un līksmākie latviešu svētki, kurus gaidām ar nepacietību.

Tos svin vasaras saulgriežos, kad Saule ir sasniegusi augstāko punktu debesu lokā, kad visgarākajai dienai seko visīsākā nakts. Svinēšanas pasākumi sākas jau no 21. jūnija un ilgst līdz 23. jūnijam.

Balvu PII “Pīlādzītis” bērni un darbinieki jau 22.jūnijā ar Līgo pušķiem, vainagiem ieradās iestādē. Ar svētku dziesmām, rotaļām un latviešu tautasdziesmām ieskandināja svētkus. No pļavu ziedu pušķiem veidoja ugunskurus, kurus apdejoja un lēca pāri gan lieli, gan mazi šīs iestādes Jāņu bērni.

Lasīt tālāk...


Sporta diena “Vasarai pa pēdām 2022”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 16 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 16 Jūnijs 2022

Sporta dienaKustības ir viena no mūsu organisma vitālajām vajadzībām. Mēs visi zinām, cik kustības un atrašanās svaigā gaisā ir svarīgas lietas mūsu mazuļu ikdienā. Katrs kustību ierobežojums ir pretrunā ar bērna bioloģisko dabu un var kļūt par dažādu slimību sākumu.

Esam sagaidījuši vasaru! Šis ir  laiks, kad varam vairāk domāt par  veselības, imunitātes uzlabošanu, stiprināšanu, atrašanos āra vidē, kustībām. Pirmsskolā tā ir sporta diena.

Mazie pīlādzēni visu mācību ir bijuši aktīvi sportisti. Piedzīvojuši daudz interesantas sportiskas aktivitātes un sadarbojušies ar saviem sporta skolotājiem.

Lasīt tālāk...


Izlaidums Balvu PII “Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Otrdiena, 07 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 07 Jūnijs 2022

4. grupas izlaidums PII PīlādzītisIr atkal uzziedējušas kastaņu sveces.  Balvu pirmsskolas izglītības iestāde “Pīlādzītis” rotājas  pieneņziedu, ceriņziedu drānās, jo ir klāt 2021./2022.m.g. izlaidums.

Šajā mācību gadā iestādi absolvē  43 izglītojamie.

4.grupu absolvē 18 izglītojamie. Grupas skolotājas Inese Puka un Irēna Supe Brokāne ar skolotāju palīgu Līgu Vīksniņu pašiem draudzīgākajiem, gudrākajiem, labākajiem, čaklākajiem, uzmanīgākajiem bērniem novēl:

“Nezaudēt interesi par visu jauno, atrast brīnišķīgus draugus, būt drosmīgiem un pārliecinātiem par sevi dodoties pretī nākotnes izaicinājumiem, lai katrs no Jums būtu laimīgs, spētu piepildīt savus bērnības sapņus!”

Lasīt tālāk...


Ģimenes diena Balvu PII “Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Piektdiena, 20 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 maijs 2022

Ģimenes dienaTēti, māmiņ!
Vai šodien esmu Jūsu maziņais?
Jā bērniņ, Tu šodien, rīt un parīt būsi mūsu maziņais?
Vecomāt, vecotēv!
Vai šodien esmu Jūsu saulesstariņš?
Jā bērniņ, Tu šodien, rīt un parīt būsi mūsu saulesstariņš.
Brālīt, māsiņ!
Vai šodien esat noilgojušies pēc manis?
Jā, mēs būsim kopā šodien, rīt un parīt.
Mīļās ģimenes!!1
Tā kā saule ābeļziedam
Esiet savam bērnam klāt,
Lai no jūsu mīlestības
Viņš var mūžu darināt!

Lasīt tālāk...


Mazie pīlādzēni apmeklē Balvu ugunsdzēsēju depo

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 19 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 19 maijs 2022

Mazie pīlādzēni apmeklē  Balvu ugunsdzēsēju depo17. maijs mazajiem pīlādzēniem bija jauku emociju piepildīta diena. 11.grupas bērni kopā ar skolotāju izmantoja iespēju apmeklēt Balvu ugunsdzēsēju depo organizēto atvērto durvju dienu.

Bērni varēja iepazīties ar ugunsdzēsēju darba pienākumiem, speciālajiem darba apģērbiem, inventāru un pašu galveno – ugunsdzēsēju mašīnu. Paldies, Balvu ugunsdzēsējiem, par doto iespēju!

Informācija, foto: vadītāja vietnieks izglītības jomā Ina Aizupe

Lasīt tālāk...


Lieldienu lustes PII "Pīlādzītis"

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Trešdiena, 27 Aprīlis 2022
Pēdējās izmaiņas: 27 Aprīlis 2022

Balvu PII Pīlādzītis 10.grupa svin Lieldienas_2022

Lielas dienas rītiņā

Agri gāju šūpoties,

Lai redzēju koku galus

Zelta sauli margojam.

/L.t.dz./

Pavasaris dabā līdzi atnes lielākos pavasara svētkus Lieldienas. Tie ir saules svētki, kad ziemas aukstums atkāpjas un dod vietu siltumam un gaismai.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Titulbilde

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei