Balvu pirmskolas izglītības iestāde "Sienāzītis"

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 02 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 26 Janvāris 2023

sienazitis titulbilde

Vadītāja: Iveta Barinska (T: 26335427; 29157658)
Vadītājas vietnieks izglītības jomā: V.Lielbārde (T: 29159267)
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Adrese: Brīvības iela 50B, Balvi, Balvu novads, LV-4500
Iestādes darbs laiks: no plkst. 7.30 līdz 19.00

Nolikums
Pašvērtējuma ziņojums
Kārtība izglītības procesa organizēšanai, ierobežojot Covid-19 infekcijas izplatību izglītības iestādē
Iekšējie kārtības noteikumi
Kārtība, kādā Balvu pirmsskolas izglītības iestādē Sienāzītis uzturas bērnu vecāki un citas personas
Kārtība, kādā Balvu pirmsskolas izglītības iestādē Sienāzītis reģistrē izglītojamo neierašanos izglītības iestādē
Kārtība, kā rīkojas infekcijas slimību gadījumos
Pedagoģiskās padomes reglaments
Kārtība par vadītāja un pedagoga rīcību, ja tiek konstatēta fiziska vai emocionāla vardarbība pret izglītojamo pirmsskolas izglītības iestādē Sienāzītis
Macību sasniegumu vērtēšanas kartība
  • Mērķa grupa: bērni vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem;
  • Darbojas 7 grupas;
  • Izglītības iestāde īsteno vispārējās pirmsskolas izglītības programmu - kods 01011111;
  • Izglītības iestādes moto: Vai Tu zini, kas Tu esi? Tu esi brīnums. Nekad nav bijis neviena, kas būtu līdzīgs Tev.
  • Mērķis: sagatavot pirmsskolas vecuma bērnus pamatprogrammas apguvei, ievērojot audzēkņa individualitātes, harmoniskas personības veidošanos.

Latvijai 104!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 17 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 17 Novembris 2022

Sirsnīgus svētkus18. novembris - tā ir diena, kas staro novembra krēslā. Latvija savā dzimšanas dienā apvilkusi košākas drānas. Svētki ir visur - ciemos, pilsētās, pilīs, būdiņās, svētki gan maziem, gan lieliem.

Arī Balvu pirmsskolas izglītības iestādē „Sienāzītis” katrā grupā skolotājas, skolotāju palīgi kopā ar bērniem, darināja gan auseklīšus, gan karodziņus. Tika izrotāti izglītības iestāde logi un arī pastaigu laukumi. Sešgadīgie bērni gatavoja Lielvārdes jostu, „ieaužot” tajā latvju rakstu zīmes, bet piecgadīgo grupā bērni darbojās kopā ar vecākiem pagatavojot savas grāmatiņas par Latviju. Interesanti un aizraujoši bija bērnu stāsti. Kādam Latvija saistās ar pilsētām, kādam kopā ar vecākiem stādīto ābeli… Tā pamazām rodas identitāte  pret dzimteni. Caur dziesmām, rotaļām un spēlēm bērni iepazina Latviju, tās simbolus un folkloru.

Lasīt tālāk...


Rudens talka „Sienāzītī”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 12 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Oktobris 2022

Talkas - Putras diena SienāzītīVisā rudens krāšņumā 6.oktobrī Balvu PII ”Sienāzītis” bija Talkas-Putras diena. Jau no paša rīta bērnudārza apkārtnē skanēja mūzika, kas vēstīja par gaidāmo pasākumu. Tās pavadībā ieradās talcinieki ar darba rīkiem. Teritorijā bija iespēja vērot izstādi ar vecāku un darbinieku sarūpētajiem neparastas formas izaugušajiem augļiem un dārzeņiem, pašu veidotajām kompozīcijām, kuras bija izvietotas uz tautiskām segām.

Talciniekus pie bērnudārza estrādes sagaidīja „Rudens”, kurš pirms nopietna, atbildīga darba visus aicināja iesildīties - vingrot ar saviem līdzi paņemtajiem grābekļiem. Pēc iesildīšanās un Putras dienas himnas noklausīšanās visi mazie un lielie talcinieki devās laukumos grābt lapas. Darbs ritēja spraigi un raiti, akordeona skaņās ievilināja muzikants Arvīds Kalniņš.

Lasīt tālāk...


Lec, skrien, vingro un sporto vesels!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Sveiciens vingrotājiem Logo „Lec, skrien, vingro un sporto vesels!” izglītības iestādes „Sienāzītis” logos jau laikus vēstīja par tauvojošām sporta aktivitātēm. Un tā, 28. septembra rīts atnāca ar mundru garastāvokli un sportisku garu ikvienam sienāzītim.

Pēc veselīgām brokastīm visi devās uz Lāča dārzu, kur sporta skolotājs Kaspars iepazīstināja ar uzdevumiem, kas sagaidīja mazos un lielos sportistus. Te kāds no bērniem ieraudzīja ko interesantu, darbojoties uz saliņas. „Tas taču lācis!” iesaucās Rūķīšu grupas bērni un visi skriešus devās pie lielā pārsteiguma.

Lasīt tālāk...


Samteņu samtā ietinies 1. septembra rīts

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 02 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 02 Septembris 2022

1. septembrisAr samteņu zeltainumu un mūzikas jautrajām skaņām atnāca 1. septembra rīts. Gaisīgi krāsainās balonu virtenes aicināja bērnus: „Nāc, nāc mūsu „sienāzēnu” pulkā!” Un nāca lieli un mazi, satraukti un smaidīgi, solīti pie solīša likdami. Pamazām piepildījās grupu telpas, atkal tajās skan bērnu čalas, prieki un smiekli, bet samteņu zeltainās galvas vilināt vilināja mazos draugus uz svinīgo pasākumu. Vadītāja Iveta savā uzrunā mudināja savus mīļos „sienāzēnus” saskatīt visu labo, ko sniedz tas, kas jau tepat ir līdzās: gaiss, ko Jūs ieelpojiet, gaisma, ko redzat, ziedus, ko jūtat, visi darāmie darbi, mācības, izpriecas, bezbēdīgākie bērnības gadi, mīlestība, labestība, sapratne no skolotājiem, skolotāju palīgiem, visa iestādes personāla.

Lasīt tālāk...


Melodiju un krāsu pasaulē

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 24 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 24 Augusts 2022

Leina18. augustā Balvu pirmsskolas izglītības iestādē „Sienāzītis” bērni pulcējās zālē uz koncertu, jo pie viņiem ciemojās Marija Leina, ar koncertmeistaru Viktoru Bormani. Marija ar ģimeni jau 20 gadus dzīvo Francijā. Viņai ļoti patīk dziedāt un zīmēt. Marijas gleznu izstāde bija aplūkojama arī Balvu centrālajā bibliotēkā. Kā stāsta Biruta Zujāne, Marija nav profesionāla dziedātāja, bet dziedāšanu apgūst pašmācības ceļā.

Dziedātājas izpildījumā klausījāmies ROSSINI kaķu duetu, „Sienāzi un skudru” pēc Lafontēna fabulas motīviem, Caccini „Ave Maria”, Grīga „Solveigas dziesmu. ”Tā kā vairākas dziesmas bija franču valodā pirms dziesmas noklausīšanās to teksti tika izspēlēti latviešu valodā.

Lasīt tālāk...


Rūķu karnevāls „Rūķi sniegā”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 10 Janvāris 2022
Pēdējās izmaiņas: 10 Janvāris 2022

Rūķu karnevāls pirmsskolas izglītības iestādē "Sienāzītis"Sākoties tīģera gadam Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Sienāzītis” bērni pārtapa rūķos un devās jautrā, ikgadējā karnevālā „Rūķi sniegā.” Rūķi čakli darbojās savos laukumiņos - uzbūra sniegā brīnumainus rakstus, veda ar ķerrām sniega bumbas un veidoja sniegavīrus, slidinājās no kalniņa, kā arī noglabāja Ziemassvētku eglītes rotas dārgumu lādē, lai guļ līdz nākamajam gadam.  Visās grupiņās ar jautru mūziku un cienastu ciemojās Laimes Lācis, Lielais Rūķis un Tīģerēns, pārrunājot ar bērniem par to, kā gatavojušies svētkiem,  sagaidījuši Jauno gadu. Svītrainais tīģerēns visiem novēlēja laimīgu, raženu, veselīgu un radošu Jauno 2022. gadu!

Lasīt tālāk...


Vingro-esi vesels!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 14 Oktobris 2021
Pēdējās izmaiņas: 14 Oktobris 2021

 Projekta ietvaros "Vingro-esi vesels!" PII Sienāzītis aktivitātes.

Sienāzēni šai rudenīgi saulainajā dienā   devās  katrs uz  savu  laukumu, lai iesildītos lielajai sporta meistarklases dienai ,,Vingro-esi vesels”. Kopā ar enerģisko, atraktīvo, smaidīgo pasniedzēju Ilutu Baluli.

Lasīt tālāk...


Putras diena "Sienāzītī"

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 11 Oktobris 2021
Pēdējās izmaiņas: 11 Oktobris 2021

Pēc lielās talkošanas bērni mielojās ar putru.

"Div, rociņas, div, kājiņas,
Lielu darbu nevarēja.
Daudz rociņu, daudz kājiņu,
Lielu darbu padarīja."

Lasīt tālāk...


„Aiz kalniņa dūmi kūp…”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 03 Septembris 2021
Pēdējās izmaiņas: 03 Septembris 2021

1. septembris

1. septembra rītiņā bērnus un vecākus pie iestādes „Sienāzītis” sagaidīja  jautrais Sienāzis ar ābolu groziem un dažādu krāsu pēdiņām, kuras veda katru bērnu uz savu grupiņu. Sienāzītis bija ieradies uz jaunās skatuvītes atklāšanu, kuras akcents ir trīs kalniņi.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei