PII „Sienāzītis” ziemassvētku gaidīšanas laikā

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 09 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 09 Decembris 2016

Ikdienas steigas un darbu virpulī nemanāmi pie durvīm klauvē gada pēdējais mēnesis. Decembris ir laiks, kad, gatavojoties Ziemassvētkiem, tiek izpušķota apkārtne, mājas un iestādes, tiek veidotas un radītas brīnišķīgas lietas, kas priecē acis un sirdi.

Lasīt tālāk...


PII “Sienāzītis” atzīmē Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienu.

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 22 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 22 Novembris 2016

Viens no galvenajiem 2016./2017. mācību gada mācību un audzināšanas uzdevumiem Balvu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ ir patriotisma jūtu audzināšana. Ar mīlestības un siltuma dzirksti krūtīs iestādes kolektīvs, bērni un viņu vecāki cītīgi gatavojās Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai. Īpašu svētku sajūtu radīja skolotāju kolektīva radītais noformējums: zālē pie sienas rotājās Latvijas Republikas karte un trīs saktas, ko iekļāva karoga krāsas lentas, bet pie lampām šūpojās sarkanbaltsarkani auseklīši. Pie sienas varēja aplūkot bērnu darbus par godu Latvijas dzimšanas dienai.

Lasīt tālāk...


Grāmatu svētki PII „Sienāzītis”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 19 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 19 Oktobris 2016

mazie, tā lielie sienāzēni ar nepacietību gaida rudeni. Rudens, tas ir krāsainības, dažādu pārmaiņu un pārsteigumu laiks: atkalredzēšanās ar draugiem Zinību dienā, sporta diena kopā ar sunīti Pifu, vienā no mīļākajām, saulainākajām dienām –Tētu diena, kad liekas, tēti šai rītā vēl smaidīgāki, iet cēlākā gaitā, turot pie rokas savu mazuli. Neaizmirstāmā Olimpiskā diena, kad divu lielo zaķu pavadībā vingroja ikviens - mazs vai liels, vai vienkārši garām gājējs, kas atradās iestādes ,,Sienāzītis” tuvumā. Un, kur nu vēl smagākā kartupeļa meklēšana un svēršana ne vien no sava tīruma, bet arī no veikala plauktiem, kaimiņa dārza un pat atsūtītajiem gandrīz vai no otras Latvijas malas. Un jaukā Miķeļdienas gaidīšana...

Lasīt tālāk...


Miķeļdiena PII “Sienāzītis” atzīmēta godam

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 03 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2016

Nemanot ir pagājusi vasara un nu jau klāt Rudens saulgrieži, kad pagrabos iegūlusi visu vasaru lolotā dārzeņu un augļu raža. Arī pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis” bērni, skolotāji un vecāki jau laikus gatavojās Miķeļdienai. Pastaigas laikā katra grupa tika vākusi zīles, krāsainas lapas un kastaņus. Gan grupā, gan kopā ar vecākiem tika darinātas vītnes ar kurām tika rotātas grupas telpas, pirmsskolas izglītības iestādes fasāde un galvenās ieejas vārti.

Lasīt tālāk...


Sportiski aizvadīta Olimpiskā diena PII „Sienāzītī”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 03 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2016

Jau agri no rīta Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Sienāzītis” pagalmā, mūzikai skanot, nebēdnīgi lēkāja divi zaķi, kas aicināja bērnus un vecākus vingrot. Arī plakāts vēstīja, ka klāt Vispasaules olimpiskā diena. Vecāko grupu bērni devās uz Balvu Valsts ģimnāziju, lai piedalītos tur rīkotajos Olimpiskajai dienai 2016 veltītajos pasākumos. Ar lielu interesi bērni piedalījās kopīgā vingrošanā, vēroja paraugdemonstrējumus, kā arī juta līdzi ģimnāzistu sporta aktivitātēs.Pasākuma noslēgumā ikviens Olimpiskās dienas dalībnieks saņēma diplomu par piedalīšanos. Savukārt, mazākie „sienāzēni” pulcējās kopā, lai kopīgi ar visiem Latvijas bērniem piedalītos Olimpiskajās rīta vingrošanā, bet pēc tam, pastaigas laikā, varēja iepazīt dažādus olimpiskos sporta veidus.

Lasīt tālāk...


Balvu PII “Sienāzītis” aizvadījuši enerģisku Sporta dienu

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 15 Aprīlis 2016
Pēdējās izmaiņas: 15 Aprīlis 2016


Nemanot ir pienācis pavasaris, kad vairāk gribas izkustēties un kļūt rosīgākiem. Arī Balvu pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ bērni 13. aprīlī pulcējās uz sporta dienu ,,Sveiks, pavasari!’’ Lēnām no ziemas miega modās lācis ķepainis. Ieraudzījis tik daudz bērnus, viņš kļuva mundrāks un drīz vien kopā ar saviem jaunajiem draugiem mūzikas pavadījumā uzsāka rīta rosmi. Kad rokas un kājas bija izvingrinātas, bija laiks doties sportot kopā ar Miki Peli, pelīti Pīkstīti, čempionu, zaķiem un saulīti.

Lasīt tālāk...


Mazo vokālistu konkurss PII „Sienāzītis”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 18 Marts 2016
Pēdējās izmaiņas: 18 Marts 2016


Šī gada 15.martā PII „Sienāzītis” notika atlase uz mazo vokālistu konkursu „BALVU NOVADA CĀLIS 2016”. Bērni priecēja vecākus un audzinātājas ar burvīgiem priekšnesumiem un skanīgām balsīm.

Lasīt tālāk...


Cepuru balle „Sienāzītī”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 18 Marts 2016
Pēdējās izmaiņas: 18 Marts 2016


Tuvojoties pavasarim ,,Sienāzīšu’’ kraļvalstī uz cepuru balli bija ieradušies gan lieli, gan mazi. Karalis priecājās, ka ballē visi ciemiņi bija ieradušies krāšņās cepurēs un lieliskā omā.

Lasīt tālāk...


Atbalsta izlietoto bateriju vākšanu

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 23 Februāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 23 Februāris 2016


22.februārī vecāko grupu bērni pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ tikās ar Balvu ģimnāzijas ,,Eko pulciņa’’ dalībniekiem, kas kopā ar skolotāju Ievu Usenieci bija ieradušies, lai pastāstītu pirmsskolas vecuma bērniem par savu aktīvo darbību dabas aizsardzībā. Jau iepriekš skolēni rosināja vākt izlietotās baterijas, ko bērni arī čakli darīja. Vecāko grupu audzēkņi uzzināja par to, kāpēc baterijas nedrīkst nonākt dabā, kādu kaitējumu tās nodara. Bērni darbojās grupās, zīmēja kvadrātmetru lielu laukumu, jo tieši tik lielu platību piesārņo viena nevīžīgi izmesta baterija. Tika spēlētas dažādas spēles un neiztika arī bez pārsteiguma – skolēnu sarūpētajiem garšīgajiem kēksiem.


Valentīndienas ballīte ,,Sienāzītī’’

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 18 Februāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 18 Februāris 2016

Valentīndiena pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ tika gaidīta ar sirsniņām rotātiem logiem un sirsnības pilnu atmosfēru, bet Valentīndienu atzīmēja ar bērnu ballīti. 1. jaunākās grupas skolotājas Liene Belka un Inita Koļcova šogad bija sarūpējušas pārsteigumu un visus draugus cienāja ar saldām un garšīgām konfektēm. Zālē valdīja mīļa, draudzīga atmosfēra, jo bērni gāja rotaļās, dziedāja, muzicēja ar ritma instrumentiem, lielākie dejoja ar mazākajiem un noslēgumā nevienam negribējās doties uz grupiņu, jo kopā būt ir tik jauki!

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei