Balts es pats un balts visapkārt!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 02 Februāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 02 Februāris 2016

,,Balts, balts! Viss ir tīrs un balts!’’ tā droši vien iesauktos krāsu vīriņš no I.Ziedoņa krāsainajām pasakām, ja tas iepriekšējās nedēļās būtu ieradies Balvu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’, kur divas nedēļas bērni cītīgi darbojās projektu nedēļā. Katrā grupā skolotājas bija padomājušas par dažāda veida aktivitātēm visā nedēļas garumā.

Lasīt tālāk...


Sienāzīti atzīmē Maestro 80 gadu jubileju

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 12 Janvāris 2016
Pēdējās izmaiņas: 12 Janvāris 2016

Ir iesākusies maestro Raimonda Paula 80. gadu jubilejas nedēļa. Raimonds Pauls ir viens no populārākajiem mūsdienu latviešu komponistiem – izcils melodiju meistars. Arī Balvu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ bērni atzīmē Raimonda Paula dienas, kurās biežāk dzirdamas komponista sacerētās dziesmas. Bērnu mīļākās melodijas ir ,,Cāļus skaita rudenī,’’ ,,Āzītis’’, ,,Anniņa vanniņā’’ un ,,Maziņš esmu es.’’


Darbojas rūķu darbnīca

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 17 Decembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 17 Decembris 2015

Balvu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ 9.decembrī vecākajā grupiņā (skolotājas A.Saidāne, D.Znotiņa), rīkoja radošo Ziemassvētku darbnīcu ,,Prieks kopā būt!’’, kur kā tradīcija katru gadu Adventes laikā sanāk kopā bērnu māmiņas un darbojas kopā ar bērniem.

Lasīt tālāk...


Iedegta pirmā Adventes svecīte

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 01 Decembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 01 Decembris 2015

Kaut varētu Adventes laikā tik daudz gaismas dvēselēs sēt viens pret otru, lai mīļumā spētu mēs šai pasaulē uzziedēt... Ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks.

Lasīt tālāk...


Atzīmē Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadienu

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 19 Novembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 19 Novembris 2015

Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienai bērni gatavojās jau laikus. Tuvojošos svētku noskaņu radīja pie katra bērna apģērba piespraustais sarkanbaltsarkanais karodziņa simbols. Visas nedēļas garumā skolotājas ar bērniem pārrunāja par Latvijas skaistumu un krāšņumu, par karavīriem, kas cīnījās par Latvijas Republikas brīvību un neatkarību, organizēja viktorīnas un gatavojās svinīgajam pasākumam. Ar lielu mīlestību rotaļnodarbībās un brīvajā laikā tapa radošie darbiņi, kā dāvana Latvijas dzimšanas dienai.

Lasīt tālāk...


Lāčplēša diena PII "Sienāzītis"

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 12 Novembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 12 Novembris 2015

Patriotisma jūtas sākam audzināt jau bērnībā, kad bērnam tās sākas ar piederības izjūtu savai ģimenei, sabiedrībai. Laikā, kad lielāka uzmanība ar labām domām, darbiem tiek pievērsta mūsu mīļajai Latvijai ir diena, kad bērnu mazajās sirsniņās ielīst mīļums pret dzimto zemi, tā ir Lāčplēša diena, kurā tiek pārrunāts par karavīriem, kas atdevuši savu dzīvību, par latvju tautas brīvību. Lai godinātu kritušo cīnītāju piemiņu, 11. novembrī, bērni devās pie pieminekļa Latgales pulka kritušajiem karavīriem, kur iededza svecītes un nolika ziedus.

Lasīt tālāk...


PII "Sienāzītis" atzīmē Mārtiņdienu

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 11 Novembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2015

Mārtiņš gāja ap istabu,
Balts krekls mugurā.
Nāc, Mārtiņ, istabā
Sēdies galda galiņā...

Lasīt tālāk...


Veselības diena

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 09 Novembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 09 Novembris 2015

Veselības dienas rīts Balvu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ iesākās pavisam savādāk nekā citi darbdienu rīti. Katrs sešgadnieks šajā rītā bērnudārzā ieradās ar velosipēdu, lai kopīgi ar skolotājām Ivetu Voicišu un Sandru Saviču dotos ceļojumā pa košo rudens lapu takām Balvu parkā.

Lasīt tālāk...


Krāsainā pasaule

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 02 Novembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 02 Novembris 2015

Pa krikumam, pa nieciņam
Un ne jau lielām lietām.
Pa mazam sīkam prieciņam
Tepat, šai pašā vietā.
Tiks celta pasaule un tā
Mums visiem būs viskaistākā....

Lasīt tālāk...


Brīnumpuķes zied

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 28 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 28 Oktobris 2015

Mazie ,,sienāzēni’’ ir radoši un aktīvi bērni, kas labprāt piedalās dažādos bērniem organizētajos konkursos. Tā arī ar prieku uzņēmām Balvu Bērnu un jauniešu centra uzaicinājumu piedalīties vizuālās plastikas konkursā ,,Brīnumpuķe manā rudens dārzā.’’ Radošie darbiņi tapa individuāli strādājot, kopā ar skolotājām un kolektīvi. Tāpēc liels bija bērnu prieks, kad varēja doties uz izstādes atklāšanu, kur varēja aplūkot ne tikai savus darbiņus, bet arī citu bērnu veikumu. Kopā izstādē piedalījās 14 izglītības iestāžu audzēkņi, kopā 116 bērni.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei