Draudzības diena

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 13 Februāris 2015
Pēdējās izmaiņas: 13 Februāris 2015

,,Diviem labāk, divi ,,jau”,
Diviem garlaicīgi nav.
Labi tad, ja blakus draugs
Draugi prieku līdzi sauks.”

Lasīt tālāk...


Pēta dabu un palīdz spārnotajiem draugiem

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 05 Februāris 2015
Pēdējās izmaiņas: 05 Februāris 2015

Kad zemi pārklājusi balta sniega sega un laukā sals dažreiz neganti ,,kož’’ degungalā, ,,mazie sienāzēni’’ jūt līdzi putniņiem. Katrā grupā skolotājas sarūpējušas putnu barotavas .Tās tika gatavotas gan kopā ar vecākiem, gan pašu spēkiem, liekot lietā izdomu, kā arī izmantojot dažādus izejmateriālus.

Lasīt tālāk...


Sienāzītī lasa un vērtē

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 29 Janvāris 2015
Pēdējās izmaiņas: 29 Janvāris 2015

Jau no pagājušā gada vasaras Balvu pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ sagatavošanas un vecākās grupas bērni kopā ar skolotājām piedalījās lasīšanas veicināšanas programmā ,,Bērnu žūrija’’ Balvu centrālās bērnu literatūras nodaļā. Lasīšanas maratons ilga pusgadu, kad bērni pasakas, stāstus un dzejoļus klausījās gan brīvajos brīžos, gan pirms diendusas.

Lasīt tālāk...


Karnevāls Kazas gadā

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 09 Janvāris 2015
Pēdējās izmaiņas: 09 Janvāris 2015

Kazas gads Balvu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ atnācis ar karnevālu, kurā katra grupa sniedza nelielu ieskatu no Ziemassvētku pasākumiem. Skolotājas līdz ar to varēja rast idejas nākamā gada pasākumu organizēšanai. Karnevālu atklāja paši mazākie bērni, kas bija iejutušies pelēnu lomās. Mazliet lielākie – divgadīgie ar juta līdzi vecītim,kas bija pazaudējis cimdiņu.Karnevālā bērni palīdzēja rūķiem ,,piepildīt’’ dāvanu maisiņu, noskaidroja, kāpēc lāči nav devušies ziemas miegā, kopā ar kraukšķīti atcerējās Ziemassvētku gaidīšanas laiku un priecājās par Karlsona un Brālīša ierašanos. Pats lielākais pārsteigums visus pasākumu dalībniekus gaidīja karnevāla noslēgumā, kad pēkšņi zālē sāka snigt ,,sniegs.’’ Jautrā noskaņojumā ,,apsnigušie’’ bērni varēja nu doties dejās ap eglīti un sacīt tai ,,ardievas’’ līdz nākošajiem Ziemassvētkiem.

Lasīt tālāk...


Adventa vainagā iemirdzas trešā svecīte

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 16 Decembris 2014
Pēdējās izmaiņas: 16 Decembris 2014

Ar cerību, ka mūsu gaidīšanas laiks ir piepildīts Balvu pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ bērni pulcējās zālē, lai iedegtu trešo svecīti Adventa vainagā. Īpašais viesis šajā pasākumā bija audzēkņa Daniela Logina jaukā, dziedošā vecmāmiņa Anastasija Ločmele, mīļi sadzīvē saukta par ,,Ūju.’’

Lasīt tālāk...


Pārsteigumu pilnā diena

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 11 Decembris 2014
Pēdējās izmaiņas: 11 Decembris 2014

Vidējās grupas bērni, atgriežoties no pastaigas parkā, kur tika vēroti un raksturoti koki, pēkšņi pie bērnudārza vārtiem pamanīja draiskojamies un tuvojamies četrus rūķus, kuri aicināja bērnus rotaļās. Sākumā bērnu sejās bija vērojams pārsteigums, samulsums, nesaprašana – vai tiešām tie ir īstie rūķi, par kuriem Adventa laikā bija stāstījušas skolotājas, rūķi, kas palīdz Ziemassvētku vecītim gatavot pārsteigumus un dot ziņu par bērnu labajiem darbiem, par vēlēšanos saņemt sev kāroto dāvanu. Par piedalīšanos aktivitātē ar rūķiem, katrs bērns saņema pārsteigumu – konfekti. Pēkšņi, viens no rūķiem prasīja, vai bērni ir uzrakstījuši un uzzīmējuši Ziemassvētku vecītim vēstuli, ko katrs vēlētos saņemt dāvanā uz Ziemassvētkiem. Bērni jau iepriekš bija čakli strādājuši un uzzīmējuši, ko katrs vēlētos. Nu bija pienākusi iespēja savus zīmējumus likt rūķu maisā, cerībā, ka vissirsnīgākā vēlēšanās piepildīsies.

Lasīt tālāk...


Aizdedz otro svecīti

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 09 Decembris 2014
Pēdējās izmaiņas: 09 Decembris 2014

Turpinoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam 8. decembrī pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ bērni un skolotājas pulcējās zālē, lai vainagā aizdegtu otro Adventes svecīti. To šajā baltajā ziemas rītā vadītāja I.Barinska aicināja iedegt Līnas māmiņu Initu Koļcovu kopā ar brāli Ilmāru Vizuli, kura meita Daniela un dēls Raitis arī ir bijušie ,,sienāzēni.’’ Vadītāja mazos bērnus mudināja čakli rakstīt vētules un zīmēt zīmējumus rūķiem, lai tālāk nogādātu Ziemassvētku vecītim. Rūķi drīz , pavisam drīz – šo ceturtdien būs klāt!

Lasīt tālāk...


Pirmā Adventa

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 01 Decembris 2014
Pēdējās izmaiņas: 01 Decembris 2014

Pār zemi ir nolaidies ilgi gaidītais Adventa laiks, kad viens otram vēlam dvēselē piepildītu, sirdī mierīgu, saulainu un mīlestības pilnu Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Balvu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ 1.decembra rītā bērni pulcējās uz pirmās Adventa sveces iedegšanu. Šogad pirmo Adventa svecīti iededza Roberta Jēkaba Ambarova māmiņa Astra kopā ar savu māsu Aiju un Roberta Jēkaba krusttēvu Jāni Ločmeli. Bērni klausījās Adventa laika dziesmas, kopā pārrunāja Ziemassvētku gaidīšanas laika burvību, iepazina tradīcijas, kas saistītas ar ziemas Saulgriežiem. Sirsnīgā gaisotnē radās interesants dialogs. Uz ekrāna, svētku noskaņojumā, viens pēc otra nomainījās slaidi Ziemassvētku noskaņās. Pirms Adventa svecītes iedgegšanas no rokas rokā ar mīlestību piepildīta, izlolota ceļoja ‘’svecītes liesmiņa,’’ kas klātesošo rokās iegūla no Roberta Jēkaba krusstēva.

Lasīt tālāk...


Lācplēša dienas sporta svētki

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 20 Novembris 2014
Pēdējās izmaiņas: 20 Novembris 2014

Lāčplēša dienas pēcpusdienā Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas sporta zālē, pateicoties Ievas tētim – Gatim Stepanovam, vidējās grupas bērniem, tētiem, vectētiņiem un brāļiem bija Sporta svētki, kur svētku vadītāji bija Karlsons (skolotāja-A.Saidāne) un Pepija Garzeķe (skolotāja-Dace Znotiņa).
Svētku ieskaņā, Luisas Marijas māmiņas vadībā pārsteigumu- deju, bija sagatavojušas līdzjutējas. Tā izsauca skaļas ovācijas un aplausus, aicinot nodejot atkārtoti. Bērni runāja dzeju, dziedāja dziesmu tētiem, ar ko apliecināja, cik neaizstājams, mīļš katram bērnam ir tētis, vectētiņš un brālis. Koncerta noslēgumā katrs tētis tika samīlēts bērna mazajām rociņām.

Lasīt tālāk...


Izgleznosim Latviju!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 13 Novembris 2014
Pēdējās izmaiņas: 13 Novembris 2014

Balvu PII ,,Sienāzītī’’ nu jau par tradīciju kļuvis 5,6- gadīgo bērnu Balvu Novada muzeja apmeklējums Lāčplēša dienā pirms Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas. Kā vienmēr mūs sagaidīja jaukie, atsaucīgie muzeja darbinieki. Kopā ar Astru Locmeli – Ambarovu svētku noskaņojumā tika aizdegtas svecītes, pārrunāts par Dzimtenes aizstāvjiem, ,,uzgleznota’’ Latvija no visdažādākajiem krāsu spektriem (sarkanā,zilā, zaļā, dzeltenā, baltā, oranžā, pelēkā, brūnā). Bērniem tika pasniegta tik interesanta, izzinoša un pamācoša prezentācija par mūsu Dzimto zemi, mīlestību uz to.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei