„Bitītes” sporto

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Piektdiena, 31 Janvāris 2014
Pēdējās izmaiņas: 31 Janvāris 2014

27.janvārī grupā „Bitītes” notika sporta svētki „Ziemas prieki.” Lai gan pasākums noritēja zālē, jo laukā „snīpjos kož sals”, prieks no tā nemazinājās. Svētki tika rīkoti ar mērķi, lai bērnos attīstītu veiklību, aktivizētu kustības, nostiprinātu veselību un veicinātu savstarpējo sadarbošanos.
Atraktīvie Bitīšu grupas bērni pulcējas zālē, skolotāja dod komandu būt uzmanīgiem, aktīviem, atsaucīgiem un svētki var sākties. Bērni sadalās 2 komandās, izvēloties komandu kapteiņus. Sportisti iesāk ceļojumu uz mežu, izmantojot dažādus transporta līdzekļus – vilcienu, mašīnas, zirga pajūgus, slēpes: „Uzmanību! Uzmanību! Atiet vilciens bērnudārzs – mežs! Visiem pasažieriem ieņemt savas vietas!”, veicot tālu ceļu sportisti, nogurst un atpūtas brīdī uzspēlē rotaļu „Ziema”.

Lasīt tālāk...


Grupa „Rūķīši” piedalās Putras programmā

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Piektdiena, 18 Oktobris 2013
Pēdējās izmaiņas: 18 Oktobris 2013

No septembra vidus grupas „Rūķīši” sešgadīgie bērni un skolotājas aktīvi darbojās A/s „Rīgas dzirnavnieks” rīkotājā Putras programmā un konkursā „Kļūsti stiprs un drosmīgs kā Herkuless”
Mazie Rūķēni kopā ar skolotājām iepazinās ar piedāvāto Putras stundas prezentāciju „Graudā ir spēks!” Profesors Grauds bērnus iepazīstināja ar graudaugu veidiem Latvijā un pasaulē, kā iegūst graudaugu pārslas, putraimus un miltus.
Putras stundas laikā bērniem bija jāveic dažādi uzdevumi – jāatzīst labības vārpas; jāatlasa produkti, kuru sastāvā ir milti; pēc attēliem jāpastāsta putras pagatavošanas process.
Visi kopā izpētīja uztura piramīdu un noskaidroja graudu nozīmi tajā.

Lasīt tālāk...


Krosa skrējiens Kubulu PII

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Otrdiena, 15 Oktobris 2013
Pēdējās izmaiņas: 15 Oktobris 2013

Latvijas veselības nedēļas ietvaros, Kubulu pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņa” 9.oktobrī, notika veselīgais Krosa skrējiens kopā ar sportisko Lapsiņu un miegaino Ezi. Lapsiņa ļoti vēlējās, lai draugs Ezis pirms ziemas guļas kārtīgi izvingrotos, tādēļ lūdza bērniem palīdzību. Visi kopā izvingrojās, iesildījās un, tad devās distancē skriet.

Lasīt tālāk...


Jaunais mācību gads Kubulu pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņā” ir iesācies ar jaukiem pasākumiem

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 18 Septembris 2013
Pēdējās izmaiņas: 24 Septembris 2013

2.sepeptembrī Zinību dienas rītā pie ieejas bērnudārzā visus nācējus sagaidīja Blēdis Bandīts, kurš gribēja savaņģot kādu draugu, lai dotos darīt jaukas lietas – visu dienu skriet, šaudīties ar kaķeni, spēlēties ar sērkociņiem un Burtu meitiņa, kura aicināja nākt uz bērnudārzu apgūt jaunas lietas, mācīties, dziedāt, dejot un satikt draugus. Lai nu kā Bandīts lūdzās bērniem, tik un tā sev sabiedroto neatrada. Visi bērni vēlējās draudzēties ar Burtu meitiņu, kura visus cienāja ar Gudrības karamelēm un aicināja sameklēt savas grupas simbolu, lai veidotu svētku kolāžu.

Lasīt tālāk...


Es vienmēr Tevi mīlēšu, Latvija!

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 28 Novembris 2012
Pēdējās izmaiņas: 28 Novembris 2012

Kā jau katru gadu ierasts, arī šogad pirmssvētku nedēļa no 12.-16.novembrim Kubulu pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņa” noritēja patriotiskā gaisotnē.
Nedēļa iesākās ar bērnu darbu izstādi ”Es dzīvoju Latvijā!”, bet ceturtdien, 15.novembrī, visi tika aicināti uz svētku koncertu „Es vienmēr Tevi mīlēšu, Latvija!”. Svētku uzruna bija uzticēta skolotājai Ivetai, kuras laikā tika noskaidrota Latvijas simbolika un Latvijas Republikas neatkarības pasludināšanas gads. Kā jau valsts svētkos klājas, ar svētku sajūtu sirdī, visi nodziedājām valsts himnu.
Un nu svētku koncerts varēja sākties! Tajā ar saviem priekšnesumiem piedalījās visi bērni - tika skaitīti dzejoļi par Latviju, tautasdziesmas par Rīgu, dziedātas dziesmas, dejotas dejas un iets rotaļās.

Lasīt tālāk...


Kublu PII „Ieviņa” bērni piedalās maizes cepšanas procesā

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 28 Novembris 2012
Pēdējās izmaiņas: 28 Novembris 2012

Griezt es māku kukulīti,
Ēst es māku kukulīti.
Bet vai māku kukulīti,
Mīļi, mīļi noglaudīt?

22.novembra rītā Kubulu pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa” Rūķīšu grupas bērni, viņu vecāki un grupas skolotājas kāpa autobusā, lai dotos uz Smiltenes novada Blomes pagastu vērot, kā „Donu” māju saimniece Ilze Briede (kas ir mūsu novadniece) cep maizīti, un piedalītos šajā dabā.
Pirms tam gan bija lieli sagatavošanās darbi. Lai nopelnītu maizes darbnīcu bez maksas „Rūķīšu” grupas bērni, kopā ar vecākiem un skolotājām, cītīgi lasīja kļavu lapas, nogrieza tām kātiņus un kārtoja kastēs, lai nospiežas. Tā tika sagatavotas 5 kastes kļavu lapu maizes cepšanai.

Lasīt tālāk...


„Ieviņas” bērni izzina rudeni

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Piektdiena, 26 Oktobris 2012
Pēdējās izmaiņas: 26 Oktobris 2012

Laiks no 16.-19.oktobrim „Ieviņā” pagāja rudens noskaņās - visu nedēļu bērni vēroja, darbojās un izzināja rudeni.
Rudens nedēļa iesākās ar skanīgu bērnu koncertu „Rudens noskaņas”, uz kuru visus aicināja Rudens rūķis, kurš, vadot pasākumu, visiem pastāstīja par saviem svarīgākajiem rudens darbiem.
Izzinot rudeni, nedrīkst izpalikt ekskursija uz mežu. Lai noskaidrotu kāds izskatās rudenīgs mežs, tas tika vērots un veidotas kompozīcijas no dabas materiāliem, kas atrasti mežā.
Visas nedēļas garumā bērni zīmēja, aplicēja un veidoja rudens kompozīcijas, kuras sarindojās izstādē iestādes zālē. 

Lasīt tālāk...


Tikšanās ar bērnu grāmatu autori Eviju Gulbi

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Ceturtdiena, 25 Oktobris 2012
Pēdējās izmaiņas: 25 Oktobris 2012

19.oktobrī Grāmatu svētku ietvaros Kubulu pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņa” ciemojās grāmatas „Koko un Riko” autore Evija Gulbe.
Tā kā bērni jau savlaicīgi bija iepazinušies ar draiskajiem grāmatas varoņiem - žurkulēniem Koko un Riko, tad tikšanās reizē bērni kopā ar autori atcerējās un pārrunāja spilgtākos grāmatas notikumus un atcerējās žurkulēnu darbus un nedarbus.
Evija Gulbe pastāstīja, kā tad radās jaukie Koko un Riko stāstņi. Viņas meitiņai bija žurkulēns Koko, bet kādā dienā, būdams pastaigā, viņš pazuda, un, kā mierinājumu savai meitiņai, E. Gulbe izdomāja stāstiņus, ar domu, kā tad varētu dzīvoties brīvībā žurkulēnam Koko.

Lasīt tālāk...


Bērni iepazīst dzīvniekus

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 17 Oktobris 2012
Pēdējās izmaiņas: 17 Oktobris 2012

Pilnas rokas ābolu, burkānu un ziedu, kurp gan dodas Kubulu pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa” bērni?
4.oktobra rītā priecīgi un satraukti „Ieviņas” bērni devās ciemos pie Evelīnas Odrijas (viņai ir 4 gadi un ikdienā apmeklē Kubulu PII „Ieviņa”), jo viņas vecāki Daina un Raimonds Kozlovski labprāt visus uzņēma savā saimniecībā „Granderi” .
Ko tik nevar redzēt „Granderu” sētā! Īsts zooloģiskais dārzs!
Pirmās visus sveicina gotiņas Venta un Pērse. Tur pat savā jaunajā aplociņā māj ar galvu poniju zirgu mamma Baiba ar savu 2 mēnešus veco kumeliņu Vincentu. Ne noskatīt, cik skaisti! Un nu jau skaļā balsī pie sevis aicina bariņš kazu un aitu: „Mēē! Kur tie smaržīgie gardumi!” Ik pa laikam gar kājām noglaužas draudzīgais suņuks Špunce (bet to šajās mājās ir 4), Špunce, ātriem solīšiem, visus aizved pie aploka, kur ganās 8 skaisti zirgi, viņi draudzīgi sniedzas pēc cienastiem un ar tiem labprāt našķojas. Kas par zirgiem! Ar tādiem skaistuļiem gan varētu pavizināties!

Lasīt tālāk...


"Joku dienas" Kubulu PII "Ieviņa"

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 11 Aprīlis 2012
Pēdējās izmaiņas: 11 Aprīlis 2012

Dienas no 2.-4.aprīlim Kubulu pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņa” bija īpaši jautras, jo tās bija „Joku dienas”.
Pirmdiena iesākās ar vispatiesāko melu dienu. Visi mānījās – gan lieli, gan mazi, un jautrības labad, visu apskatei, skolotājas izvietoja smieklīgākos bērnu izteicienus.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei