Stacijas pamatskola

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 11 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 21 Novembris 2022

tmb20190911131625

Direktore: Ruta Bukša (T: 26620641)
Tālrunis: 64560035
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Adrese: Skolas 12, Kubuli, Kubulu pagasts, Balvu novads, LV-4566

Lasīt tālāk...


Iepazīst Kubulu pagasta pārvaldi un Kubulu Kultūras namu

Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 24 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 24 Oktobris 2022

Iepazīst Kubulu Kultūras namu 21. oktobrī Kubulu pagasta pārvaldi un Kubulu Kultūras namu “Karjeras nedēļas ietvaros” apciemoja Stacijas pamatskolas 2. un 3. klases izglītojamie. Skolēni iepazinās ar Kubulu kultūras nama vēsturiskajiem faktiem, apskatīja  Kubulu Kultūras nama mazo un lielo zāli, iepazinās ar kultūras namā notiekošo pasākumu klāstu, apskatīja amatiermākslas kolektīvu uzstāšanās tērpus, kā arī paši piedalījās rotaļā un izzinošā konkursā, kurā ieguva saldas balvas.

Lasīt tālāk...


Ūdens dienas Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 30 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 30 Marts 2022

Ūdens diena Stacijas pamatskolāPasaules Ūdens diena katru gadu tiek svinēta 22. martā. Un tā akcentē ūdens nozīmi cilvēka dzīvē, tā patieso vērtību un to, kā mēs visi kopā varam labāk aizsargāt šo vitāli svarīgo resursu, jo piesārņojums daudzviet rada milzu izaicinājumus nodrošināt cilvēka pamatvajadzību pēc tīra ūdens. Pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas iniciatīvas tā pirmo reizi visā pasaulē tika atzīmēta 1993. gadā. Šī diena ir starptautiskas svinības un iespēja aicināt ikvienu pievērst uzmanību ūdens resursu nozīmei un ilgtspējīgai apsaimniekošanai, mudinot sabiedrību domāt ne vien par savas, bet arī nākamo paaudžu veselību un izdzīvošanas iespējām.

Lasīt tālāk...


Meža dienas Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 30 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 30 Marts 2022

Meža dienas Stacijas pamatskolāAtbilstoši savam Ekoskolas statusam, Stacijas pamatskola atbalsta Vides izglītības fonda organizētās aktivitātes. Apvienoto Nāciju Organizācija jau 2012. gadā 21. martu pasludināja par Starptautisko mežu dienu, lai veicinātu izpratni par visu veidu mežu nozīmi. Valstis tiek mudinātas organizēt pasākumus un dažādas aktivitātes, kas saistītas ar mežiem un kokiem, piemēram, koku stādīšanas kampaņas.

Meži aizņem vienu trešdaļu no Zemes masas, veicot vitāli svarīgas funkcijas visā pasaulē. Meži ir bioloģiski visdaudzveidīgākā ekosistēma uz sauszemes, kur dzīvo vairāk nekā 80% sauszemes dzīvnieku, augu un kukaiņu sugu. Tomēr, neraugoties uz visiem ekoloģiskajiem, ekonomiskajiem, sociālajiem un veselības ieguvumiem, ko rada mežs – pasaules mežu izciršana turpinās satraucošos tempos. Bet mežs ir pārāk dārgs, lai to zaudētu!

Lasīt tālāk...


Stacijas pamatskolas skolēni iepazīst savas pašvaldības iestādes

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 03 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 03 Marts 2022

20220225 103410 5bdbf

Lai padarītu interesantāku un izzinošāku mācību procesu, 25.februārī Stacijas pamatskolas un Vīksnas filiāles 7. un 8.klašu skolēni dažas mācību stundas pavadīja Balvu pilsētā.

Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, skolēniem notika interesantas mācību ekskursijas tepat, mūsu pašvaldības iestādēs. Stundas- mācību ekskursijas tika organizētas tā, lai tās saistītos ar mācību tēmām, kas tiek apgūtas sociālo zinību stundās. Ar interesi skolēni iepazina Balvu novada pašvaldības policijas darbu. Priekšniece Rita Kravale iepazīstināja ar darba telpām un darba specifiku.

Lasīt tālāk...


Stacijas pamatskolā ziema aizvadīta veselīgi

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 03 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 03 Marts 2022

img 20220223 wa0002 e63c7

Ziema, lai arī ar mīnus grādiem termometros, tomēr atkāpjas. Lielākajai daļai ir sajūsma par gaidāmo pavasari, bet ir daudz arī tādu, kas ar patiesu prieku atcerēsies veselīgās un aizrautīgās ziemas aktivitātes.

Aizvadītajos mēnešos Stacijas pamatskolas skolēni aktīvi izmantoja piemērotos laika apstākļus, lai baudītu ne tikai ziemas priekus, bet arī apgūtu ziemas sporta veidu pamatiemaņas, uzlabotu savu fizisko formu.

Lasīt tālāk...


Stacijas pamatskolas un Vīksnas filiāles skolēnu mācību ekskursija uz BBJC

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 01 Februāris 2022
Pēdējās izmaiņas: 01 Februāris 2022

Jaunā mācību satura realizācijā viens no apgūstamajiem tematiem dizainā un tehnoloģijās 7.klasē ir  ,,Kā modelē un izgatavo izstrādājumu ar 3D printeri?’’.  Skolā skolēni gūst teorētiskas zināšanas par 3D modelēšanu, printēšanu, materiāliem un ierīcēm, nozarēm, kurās izmanto 3D printētos izstrādājumus. Skolēni apgūst prasmi strādāt programmā tinkercad.com un izveido atslēgu piekariņa modeli. Bet skolā šobrīd nav iespējams redzēt 3D printeri praktiskā darbībā.

Lasīt tālāk...


“Cielaviņas” dejotāji e-dziesmu svētkos

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 01 Jūlijs 2021
Pēdējās izmaiņas: 29 Oktobris 2021

E-Cielaviņa.Valstī noteiktie ierobežojumi, lai mazinātu Covid 19 izplatību ļoti sāpīgi skāris skolās interešu izglītību. Tika ieguldīts liels sagatavošanās darbs, liktas cerības un izsapņoti notikumi, kuri varēja norisināties Rīgā- skolēnu dziesmu un deju svētkos šovasar, bet...Stacijas pamatskolas un Kubulu KN tautu deju kolektīva “Cielaviņa” dejotāji vadītājas Zitas Kravales iedvesmoti piekrita piedalīties projektā, kuru īstenoja XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” radošā grupa.

Lasīt tālāk...


2020./2021. m.g izlaidums Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Sestdiena, 12 Jūnijs 2021
Pēdējās izmaiņas: 29 Oktobris 2021

Stacijas pamatskolas izlaidums.

2021.gada 12.jūnijā Stacijas skolā svētku diena- 9.klases izlaidums. Dzīvē viss mainījies...skolā “Pēdējā zvana svētki” no sirsnīgiem skolas biedru apsveikšanas svētkiem pārtapa par īsu aktivitāti tikai kopā ar 8.klases draugiem,   eksāmeni pārtapa par diagnosticējošiem darbiem, plašais izlaidums ar ziedu klēpjiem un  bučām pārtapa par kopā būšanu tikai pašiem tuvākajiem.

Lasīt tālāk...


Mācību gada noslēgums Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 31 maijs 2021
Pēdējās izmaiņas: 29 Oktobris 2021

Stacijas pamatskolas mācību gada noslēgums.2020./2021.mācību gads bijis neparasts - ar jauniem izaicinājumiem, pārbaudījumiem, emociju un nervu sasprindzinājumiem, sava veida priekiem un īpašiem pārdzīvojumie. Tas iegājis vēsturē kā attālināto mācību gads, kad pastiprināti apguvām informācijas tehnoloģijas, pašvadītu mācību procesu, bet gandrīz vai aizmirsām, kā skolā skan bērnu čalas, mīļais “Labrīt!”. Neierasti mācījāmies sadarboties, runāt Zoomā klases stundās par savām emocijā, ekrānos ne tikai piedalījāmies mācību stundās, bet skatījāmies arī koncertus un teātra izrādes.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei