Ģimnāzijas skolēni ekskursijā iepazīst Latvijas vēsturi

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Pirmdiena, 01 Jūnijs 2015
Pēdējās izmaiņas: 01 Jūnijs 2015

Balvu Valsts ģimnāzijas 7.-8.klašu skolēni ar projekta koordinatori skolotāju Mudīti Stepanovu piedalījās Vītolu fonda un Monreālas Latviešu sabiedriskā centra izsludinātajā ekskursiju projektu konkursā „Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi!”. Skolēni Latvijas vēstures stundās meklēja informāciju par objektiem, ko vēlētos apskatīt un veidoja reklāmbukletus ekskursijas maršrutam pa Latgali. Rezultātā tapa pieteikums projektu konkursam un tika izvēlēts ceļojuma galamērķis – Aglona, Daugavpils, Rēzekne. Vēsture nav tikai grāmatu gudrības, skolēniem ir jāapzinās, ka viņi ir noteikta kultūras mantojuma saimnieki, ka vēsturiski objekti ir mums blakus un tie ir jāsaudzē. Ekskursijas laikā skolēni klātienē iepazinās ar nozīmīgiem vēstures un kultūras objektiem, padziļinot zināšanas Latvijas vēsturē par dzimto Latgales novadu. Projekta piešķirtais finansējums tika iztērēts transporta izdevumu apmaksai.

Lasīt tālāk...


Pieredzes brauciens uz Dobeles Valsts ģimnāziju

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Trešdiena, 27 maijs 2015
Pēdējās izmaiņas: 27 maijs 2015

22.maijā Balvu Valsts ģimnāzijas vadības komanda un metodisko komisiju vadītāji devās pieredzes braucienā uz Dobeles Valsts ģimnāziju, kur apguva prasmes planšetdatora lietotņu izmantošanā mācību procesā un skolvadībā, dalījās pieredzē par metodiskā darba organizēšanu un pārraudzību, pedagogu darba motivēšanu. Tā kā Dobeles Valsts ģimnāzijā ir liela pieredze mācību procesa organizēšanā līmeņos, gan vadības, gan metodisko komisiju vadītāju sarunās daudz uzmanības tika veltīts tieši šī modeļa ieviešanas metodikai un darbības ieguvumiem.
Pieredzes brauciens bija arī kultūrizglītojošs, jo dalībnieki apmeklēja P. Upīša slaveno ceriņu dārzu un Nacionālā teātra izrādi „Raiņa sapņi”.
 


Pateicības pasākums

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Pirmdiena, 25 maijs 2015
Pēdējās izmaiņas: 25 maijs 2015


Muzeju nakts -2015 Balvu Valsts ģimnāzijā

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Ceturtdiena, 21 maijs 2015
Pēdējās izmaiņas: 21 maijs 2015

2015.gada 16.maijā Balvu Valsts ģimnāzijas muzejs jau trešo gadu aicināja interesentus uz skolu. Šogad piedāvātā tēma „Olīvs Mētra – Balvu Valsts ģimnāzijas skolotājs, Raiņa un Aspazijas līdzgaitnieks”.
Varētu jautāt, kas Balvus un mūs, balveniešus, saista ar Raini un Aspaziju? Vai tikai Raiņa iela? Tāds nosaukums 1940.gada augustā tika dots Lāčplēša ielai. Taču patiešām ir kas vairāk…

Lasīt tālāk...


Ģimnāzijas jaunietes piedalīsies starptautiskā jauniešu forumā

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Otrdiena, 05 maijs 2015
Pēdējās izmaiņas: 05 maijs 2015

Projektā „Globālā dimensija sociālo zinātņu mācību priekšmetos” tika izsludināts konkurss jauniešu komandām līdzdalībai forumā „Globālā izglītība – iesaistei, izaugsmei, ilgtspējai”.
Aprīļa nogalē saņēmām ziņu, kurā projekta koordinatore Ingūna Irbīte raksta: „Balvu Valsts ģimnāzijas jauniešu komanda ir izturējusi konkursu (piedalīsies 7 komandas no 21) un apstiprināta līdzdalībai globālās izglītības forumā, kurš notiks Valmierā šī gada 8.-10.jūnijā. Paldies par kvalitatīvi sagatavoto pieteikumu!”.

Lasīt tālāk...


Viru Kreicvalda ģimnāzijas skolēni ciemojas Balvos

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Trešdiena, 22 Aprīlis 2015
Pēdējās izmaiņas: 22 Aprīlis 2015

„Nordplus Junior 2014” projekta „United in diversity” ietvaros 13. un 14. aprīlī Balvu Valsts ģimnāzijā viesojās Viru Kreicvalda ģimnāzijas skolotāji un skolēni, kas sniedza koncertu un iepazīstināja Balvu jauniešus ar savu skolu.
Viesi ciemošanās laikā apmeklēja angļu valodas, ģeogrāfijas, literatūras un sporta stundas, kā arī radoši līdzdarbojās mājturībā zēniem. Ciemiņiem tika piedāvāta nodarbība „Tehnoloģiju attīstības virzieni”, kā arī iespēja apmeklēt Balvu Valsts ģimnazijas muzeju un izpildīt ar vēsturi saistītus uzdevumus.

Lasīt tālāk...


Dzīve, mana dzīvīte...

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Otrdiena, 21 Aprīlis 2015
Pēdējās izmaiņas: 21 Aprīlis 2015

2015.gada 11.aprīlī Balvu Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja, skolas muzeja vadītāja Irēna Šaicāne interesentus aicināja uz atmiņu pēcpusdienu „Dzīve, mana dzīvīte: … par un ap Aini Šaicānu”.

Lasīt tālāk...


Volejbola sacensības Valsts ģimnāziju komandām

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Otrdiena, 31 Marts 2015
Pēdējās izmaiņas: 31 Marts 2015

Balvu Valsts ģimnāzijas seši jaunieši - Sintija, Kristiāna, Santis, Mairis, Mārtiņš, Ilmārs - 27.martā piedalījās Valsts ģimnāziju atklātajā volejbola turnīrā Siguldas Valsts ģimnāzijā. Pārliecinoši uzvarot Liepājas un Cēsu Valsts ģimnāzijas komandas, mūsējie volejbolisti izcīnīja godpilno 2.vietu. Skolēnus sacensībām sagatavoja skolotājs Valters Duļevskis. Volejbolisti saņēma arī balvas no Aerodium un piedzīvojumu parka „Tarzāns”.


Konference „Skolas muzeja eksponāti – vēstures notikumu liecinieki”

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Ceturtdiena, 26 Marts 2015
Pēdējās izmaiņas: 26 Marts 2015

2015.gada 25.martā Balvu Valsts ģimnāzijas skolas muzeja vadītāja, vēstures skolotāja Irēna Šaicāne aicināja Valsts ģimnāziju vēstures skolotājus un skolas muzeja pulciņa dalībniekus jau uz otro pasākumu. Pirmais notika 2012.gada 7.februārī. Šī gada konferences tēma bija „Skolas muzeja eksponāti – vēstures notikumu liecinieki”. Konferencē piedalījās Valmieras, Madonas, Rēzeknes, Viļakas un Balvu Valsts ģimnāzijas komandas, kopskaitā 20 skolēni un skolotāji.

Lasīt tālāk...


BVĢ skolēniem augsti sasniegumi atklātajā fizikas olimpiādē

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Otrdiena, 24 Marts 2015
Pēdējās izmaiņas: 24 Marts 2015

Pavasara brīvdienu laikā, 18. martā, Rēzeknē notika 11. Austrumlatvijas atklātā fizikas olimpiāde, uz kuru devās arī četri skolēni no Balvu Valsts ģimnāzijas. Viņi sacentās sarežģītu fizikas uzdevumu risināšanas prasmēs un uzrādīja ļoti labus rezultātus. 8.a klases skolniece Paula Paidere izcīnīja 3.vietu un pārveda mājās medaļu, savukārt skolēni Amanda Romka, Matīss Silenieks un Agris Bužs ieguva atzinības.
Sveicam skolēnus un skolotāju Āritu Andrejevu!


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei