Tilžas pamatskola

Kategorija: Tilžas pamatskola
Piektdiena, 28 Augusts 2009
Pēdējās izmaiņas: 08 Decembris 2022

Direktore Gunta Rižā
Tālrunis/fakss 64563865, mob. t. 29498432
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Adrese: Raiņa iela 15, Tilža, Tilžas pagasts, Balvu novads, LV 4572
ŠEIT vari izlasīt par visu aktuālāko Tilžas pamatskolā
ŠEIT vari izlasīt par aktuālāko Tilžas pamatskolas pirmskolas izglītības grupā
ŠEIT vari izlasīt aktuālāko Tilžas pamatskolas Vectilžas pirmskolas izglītības grupā

Lasīt tālāk...


5000 eiro finansējumu saņem Tilžas pamatskola

Kategorija: Tilžas pamatskola
Pirmdiena, 02 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 02 Janvāris 2023

Latvijas lotoVAS Latvijas Loto organizētās interaktīvās momentloterijas Sporto visi galvenais laimests pagājušajā nedēļas nogalē izkrita Rugāju pagastā, Balvu novadā, tāpēc, saskaņā ar loterijas noteikumiem, pie finansējuma 5000 eiro apmērā tikusi arī laimestam ģeogrāfiski tuvākā vispārizglītojošā skola, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase dalībniece. Šoreiz tā ir Tilžas pamatskola, kļūstot par divpadsmito skolu, kura projekta ietvaros 2022./2023. mācību gadā tiek pie finansējuma sporta dzīves uzlabošanai.

Lasīt tālāk...


Norisinājusies nometne "Mēs kopā"

Kategorija: Tilžas pamatskola
Trešdiena, 07 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 08 Septembris 2022

Nometne Tilžas pamatskolā Šovasar no 15. Līdz 20 .augustam Tilžas pamatskola īstenoja Balvu novada vasaras nometņu projektu ‘’Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm’’. Nometnes "Mēs kopā" programma pilnveidoja socializēšanās prasmes, empātiju, sadraudzību, komunikācijas prasmes, latviešu valodas apguvi, kas tika apgūts ietverot programmā dažādas aktivitātes: mākslas darbnīcu, zoo apmeklējumu, z.s.Kotiņi apmeklējumu, sporta, spēļu un popielas aktivitātes. Katru dienu tika spēlētas izglītojošas un sadarbību veicinošas spēles un aktivitātes, kurās ukraiņu bērni apguva konkrētus vārdus latviešu valodā, piemēram, krāsas un norādes "pa labi un pa kreisi", dzīvnieku nosaukumus, ēdienu nosaukumus. Vienam no ukraiņu bērniem nometnes laikā bija dzimšanas diena, kuras laikā ukraiņu un latviešu bērni dalījās ar dzimšanas dienas svinību tradīcijām.

Lasīt tālāk...


Tilžas pamatskolā notiks dienas nometne “Mēs kopā’’

Kategorija: Tilžas pamatskola
Pirmdiena, 08 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 08 Augusts 2022

nometne es dabas draugs 61983Tilžas pamatskola Balvu novada vasaras nometņu projekta “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un  jauniešu nometnēm” ietvaros rīko dienas nometni “Mēs kopā’’ Tilžā, no 15. līdz 20. augustam. Nometnes mērķis ir sniegt atbalstu Ukrainas bērniem un jauniešiem latviešu valodas apguvei un psihoemocionālajai labbūtībai, integrējoties ar Latvijas bērniem un jauniešiem, pilnveidojot empātiju, komunikācijas un saskarsmes prasmes gan latviešu valodas apguves nodarbībās, gan daudzveidīgās radošajās norisēs un aktivitātēs.
Nometnes dalībnieku skaits un vecums: 20 dalībnieki (aptuveni 50 % Ukrainas bērni un jaunieši), 7-16 gadi.
Nometnes vadītājs- Liene Karole. 
(Fotogrāfijā- Lienes Karoles vadītā nometne ,,Es- dabas draugs’’ 2021. gadā)

Informācija: Liene Karole, Tilžas pamatskolas angļu valodas skolotāja un nometņu vadītāja


Tilžas vidusskolas rotaļu laukumā izveido „Sajūtu taku”

Kategorija: Tilžas pamatskola
Trešdiena, 15 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 15 Jūnijs 2022

17.maijā Tilžas vidusskolas kolektīvs, projekta Pumpurs 8.3.4 ” Es videi vide man” ietvaros, skolas rotaļu laukumā, izveidoja „Sajūtu taku”. Pirms takas izveidošanas, čakli strādāja 7.klases kolektīvs sadarbībā ar dizaina un tehnoloģiju skolotāju Ēriku Mičuli, kurš veidoja sajūtu takas ierobežojumus un rūpējās par zemes rakšanu un vietas iekārtošanu. Projekta koordinatori - skolotāja Aija Bērziņa, dizaina un tehnoloģiju skolotājs Ēriks Mičulis un skolas direktore Gunta Rižā rūpējas par pasākuma izdošanos.

Lasīt tālāk...


Veselības sporta nedēļa Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas pamatskola
Otrdiena, 30 Novembris 2021
Pēdējās izmaiņas: 30 Novembris 2021

Veselības sporta nedēļa Tilžas vidusskolā.Latvijas Veselības sporta nedēļa 2021 norisinājās no š.g. 22. novembra līdz 28. novembrim. Toorganizē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju. Tās mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. Veselības nedēļas galvenā ideja ir mudināt bērnus, jauniešus, strādājošus, seniorus, vairāk iesaistīties fiziskās aktivitātēs, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas cilvēki vairāk sportotu patstāvīgi.

Lasīt tālāk...


Skolas somas pasākums Tilžas vidusskolas 4.-12.klasēm

Kategorija: Tilžas pamatskola
Ceturtdiena, 22 Aprīlis 2021
Pēdējās izmaiņas: 22 Aprīlis 2021

Skolēnu darbiņi pēc Skolas somas pasākuma Tilžas vidusskolā 4.-12.klasēm

1.aprīlī – video lekcija “Kino mūzikas vēsture”.

Šajā video lekcijā izglītojamie uzzināja, kā ir radies kino un kā mūzika ir palīdzējusi šim žanram attīstīties. Izglītojamajiem bija iespēja redzēt spilgtākos momentus no mēmā kino un pirmajām krāsainajām filmām līdz mūsdienu kino tehnoloģijām, viņi dzirdēja mūziku no dažādu žanru kino filmām: zinātniskās fantāzijas, piedzīvojumu filmām, drāmām un multfilmām, Latvijas kino mūzikas šedevriem (melodijas no tādām filmām kā “Mūzikas skaņas”, “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, “Neiespējamā misija”, “Ledus sirds”, “Titāniks”, “Smaragdu pilsētas burvis” u.c.). Koncertlekciju vadīja dziedātājs Mikus Abaroniņš kopā ar multiinstrumentālisti Artu Abaroniņu.

Lasīt tālāk...


12.aprīlī 1. – 3.klasei notika Skolas somas organizētā Zoom nodarbība “No trokšņa līdz skaņdarbam”

Kategorija: Tilžas pamatskola
Ceturtdiena, 15 Aprīlis 2021
Pēdējās izmaiņas: 15 Aprīlis 2021

Skolas somas organizētās Zoom nodarbības “No trokšņa līdz skaņdarbam” ekrānuzņēmums

Nodarbību vadīja Liepājas mūzikas skolotāja Ieva Ukavica.

Ieva iepazīstināja bērnus ar Liepājas koncertzāli “Dzintars” un Liepājas simfonisko orķestri. Visi kopā pārrunāja, no kādām instrumentu grupām sastāv orķestris. Skolotāja Ieva apspriedās ar bērniem par ritma zīmēm un izveidoja uz skaitļu slejas ritma vingrinājumu, kas atbilda latviešu tautas dziesmai “Kur tu teci, gailīti mans”.

Lasīt tālāk...


Nacionālās skaļas lasīšanas fināls Rīgā

Kategorija: Tilžas pamatskola
Pirmdiena, 05 Oktobris 2020
Pēdējās izmaiņas: 05 Oktobris 2020

img 002 b6ed226.septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notika Skaļās lasīšanas fināls. Skaļās lasīšanas konkursa mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru, sekmēt interesi par lasīšanu, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, veicināt lasītprieku.

Lasīt tālāk...


1. septembris - Zinību diena Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas pamatskola
Piektdiena, 04 Septembris 2020
Pēdējās izmaiņas: 04 Septembris 2020

img 004 8206bKrīt naktīs āboli...
No rīta pilna zāle.
Un zvaigznes septembrī
Kā zelta augļi krīt.
Un atkal septembrī
Kāds gads no jauna sākas...”

Ar dāsnu ābolu ražu un dzērvju klaigām ir klāt septembris...

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei