Balvu Bērnu un jauniešu centrs

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Trešdiena, 07 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 15 Septembris 2022

Balvu novada Bērnu un jauniešu centrs ir Balvu novada pašvaldības dibināta Izglītības pārvaldes pārraudzībā esoša izglītības iestāde, kas izstrādā un īsteno interešu izglītības programmas, veic interešu izglītības un jaunatnes darba organizatoriski metodisko un informatīvo darbību Balvu novadā. Centrs sekmē Balvu novada jauniešu iniciatīvas, iesaista jauniešus savas dzīves kvalitātes veidošanā, veicina bērnu un jauniešu pašizaugsmi un integrāciju sabiedriskajā dzīvē.

Lasīt tālāk...


Gūst pieredzi Slovēnijā

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Ceturtdiena, 25 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 25 Augusts 2022

Gūst pieredzi SlovēnijāBalvu novada Bērnu un jauniešu centra jauantnes darbniece Alīna Logina un četras jaunietes devās Erasmus+ starptautiskajā projektā YOUTH EMPOWERMENT = EU FUTURE II (projekta nr. 2019-3-SI02-KA105-015315), ko rīkoja SALEZIJANSKI MLADINSKI center maribor.

Projekts norisinājās Slovēnijas pilsētā Želimlje no 16. līdz 22.augustam, kurā piedalījās jaunieši un jaunatnes darbinieki vai līderi no deviņām Eiropas valstīm – Itālijas, Polijas, Igaunijas, Slovākijas, Rumānijas, Portugāles, Ziemeļmaķedonijas, Slovēnijas un Latvijas.

Lasīt tālāk...


Erasmus+ projekts Lihulā, Igaunijā, Balvu novada jauniešiem

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Trešdiena, 24 Augusts 2022
Pēdējās izmaiņas: 24 Augusts 2022

Projekts Balvu novada jauniešiemIgaunijas pilsētā Lihulā no 7. līdz 15. augustam 12 Balvu novada jaunieši devās Erasmus+ starptautiskajā jaunatnes projektā, kur pulcējās jaunieši un jaunatnes līderi no četrām Eiropas valstīm - Maķedonijas, Portugāles, Igaunijas un Latvijas, lai pilnveidotu savas zināšanas par jauniešu mentālās veselības būtiskumu un balansu ķermenī, kā arī aktīvi diskutēja par to, kā “atstāt savu pēdu dabā” un kā mēs, jaunieši, varam mazināt pasaules piesārņojumu.

Nedēļas ietvaros jauniešiem nācās savstarpēji komunicēt angļu valodā, iepazīstināt ar savas valsts kultūru un tradīcijām kultūras vakaros. Darboties grupās un iepazīt citu valstu valodas īpatnības.

Lasīt tālāk...


Neaizmirstami 10 mēneši Latvijā

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Trešdiena, 22 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Jūnijs 2022

Aleksandrs Lubāna ezera bākāIr pagājuši 10 mēneši, kopš Aleksandrs ieradās Latvijā no Gruzijas, lai darbotos kā brīvprātīgais Eiropas Solidaritātes korpusa projektā nr. 2020-2-LV02-ESC11-003365 “Catch the opportunity” un, pirms sākt jaunu posmu savā dzīvē, Aleksandrs dalās savās sajūtās par pieredzēto projektā:

“Mana pieredze Latvijā sākās ar pagājušā gada vasaru. Tieši pirms gada draugs piedāvāja piedalīties Eiropas Solidaritātes korpusa programmā, un pēc maģistra grāda iegūšanas, nolēmu pieteikties. Jāatzīst, tā bija viena no negaidītākajām pieredzēm manā dzīvē. Tikai pēc vienas intervijas augustā, es tiku izvēlēts par brīvprātīgo Latvijā, un jau pēc trīs nedēļām bija jādodas ceļā. Visu gaidīšanas laiku likās, ka esmu sapnī, jo jau pavisam drīz man bija jāsāk jauna nodaļa savā dzīvē. Neskatoties uz to, es biju sajūsmā par iespēju, protams, jutos nedaudz arī  satraukts.

Lasīt tālāk...


Balvu novada Bērnu un jauniešu centra nometne “Krāsainā vasara”

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Piektdiena, 17 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 17 Jūnijs 2022

Nometne BBJCBalvu Bērnu un jauniešu centrā no 6.-10.jūnijam norisinājās dienas nometne “Krāsainā vasara”, kurā piedalījās bērni no 9-11 gadu vecumam. Nometnes programma bija veidota balstoties trīs sfēru stiprināšanas pieejā – emocionālās, sociālās un personības. Nometnes mērķis bija, gūstot pieredzi dažādu radošu un praktisku izaicinājumu formā, stiprināt bērnu ticību saviem spēkiem, vēlmi izzināt un motivāciju, pilnveidot bērnu prasmes, dažādot brīvo laiku un veicināt piederības sajūtu.

Lasīt tālāk...


Ģimenes pikniks Lāču dārzā

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Piektdiena, 20 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 maijs 2022

Ģimenes pikniks Lāča dārza16.maijā, Balvu novada Bērnu un jauniešu centra saime, pulcējās uz pikniku Lāču dārzā, lai kopīgi svinētu Ģimeņu dienu. Ģimene mums ir atbalsts, draudzīgas attiecības, kopīgas intereses un labi paveikts uzticētais darbs. Vienmēr lepojamies ar saviem interešu izglītības skolotāju un viņu audzēkņu sasniegumiem, tāpēc  arī šoreiz neizpalika uzslavas un pateicības.

Sakām PALDIES:

- Artūram Pušpuram un Sandijai  Kalniņai (skolotāja  Inta Ozola) par augstiem sasniegumiem Latvijas čempionātā Nūjošanā;

-Rebekai Jermacānei (skolotāja Iluta Tihomirova) par augstiem sasniegumiem Starptaustiskajā vokālistu konkursā.

Lasīt tālāk...


Tā mums gāja skolēnu pavasara brīvdienu nedēļā

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Otrdiena, 22 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Marts 2022

Pavasara brīvlaiksBalvu novada Bērnu un jauniešu centrs tradicionāli skolēnu brīvdienu nedēļās piedāvā dažādas aktivitātes un arī šī gada pavasara brīvdienu nedēļa nebija izņēmums.  Skolēnu pvasara brīvdienu nedēļa sākās ar Gunitas Mincānes piedāvāto aktivitāti “Kambara revīzija”, kurā tika spēlētas neformālās izglītības spēles.

Otrdienā Dita Nipere piedāvāja apēst pavasari, taisot veselīgus un garšīgus ēdienus, šī aktivitāte beidzās ar dziesmām un dejām. Savukārt, pie Ineses Hmaras varēja “Izlocīt pavasari” origami locīšanas darbnīcā.

Visaktīvākā bija trešdiena, kurā Iluta Tihomirova aicināja karaokē izdziedāt pavasarīgas dziesmas, bet pie Intas Ozolas bērni zīmēja skaistus ornamentus ar hennu. Vēlāk Inta visus aicināja uz Actionbound spēli “Ceļojums laikā Balvos”. Ceturtdienā skolu pašpārvalžu dalībnieki kopā ar jaunatnes lietu speciālistēm Agnesi Puļču un Gunitu Mincāni devās un Smilteni, kurā projekta “Līdzdalības karuselis” ietvaros notika aktivitāte “Diskusija – kur esam un uz kurieni virzamies?”.

Lasīt tālāk...


Diskusijas “ESi NĀKOTNE” atbalsta mājā “Brīvupes”

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Ceturtdiena, 10 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 10 Marts 2022

No 2022. gada 21. janvāra Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) ar domubiedriem un ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu īsteno klātienes diskusijas “ESi NĀKOTNE” 20 Latvijas vietās, kurās aicina dalībniekus dalīties ar savu redzējumu par nākotnes Eiropu un savu lomu tajā. Diskusiju mērķis ir iesaistīt pēc iespējas daudzveidīgākas cilvēku grupas un pēc iespējas vairāk Latvijas iedzīvotāju, īpaši jauniešus. Diskusijas kalpo kā platforma, kurā izteikt savu viedokli, priekšlikumus un virzīt tos tālāk. Tā kā 2022. gads tiek atzīmēts kā Eiropas Jaunatnes gads, tad šis diskusiju cikls paver iespēju arī jauniešiem tikt sadzirdētiem un līdzdarboties Eiropas nākotnes veidošanā.

Lasīt tālāk...


Veselības maratons noslēdzies

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Ceturtdiena, 10 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 10 Marts 2022

/images/jauniesiem/10_03_vingrosanasmaratons/IMG_10103.jpg

5.martā pēc 2 gadu pārtraukuma Balvu novada Bērnu un jauniešu centrs aicināja piedalīties ikvienu - jaunieti vai pieaugušo, veselības maratonā “Vingro vesels”. Uzspīdot  spožākiem saules stariem, cilvēkam organismā arī sāk mosties enerģija, kuru šogad pasākumā  piedāvāja atgūt 4 treneri.

Rītu aktīvi iesākām kopā ar treneri  Ingu Bleideri, kura iepazīstināja ar TRX nodarbības uzbūvi un dažādiem intensitātes vingrinājumiem. Nūjošanas trenere Inta Ozola palīdzēja interesentiem apgūt pareizu nūjošanas tehniku un iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumus. Arī Inna Aņisimova piedāvāja sevi izaicināt, modinot savu ķermeņa enerģiju ar trenažieru un dažādu spēka vingrinājumu palīdzību. Izmantojot “Tanita” svarus, pasākuma laikā varēja saņemt konsultāciju par ķermeņa masas uzbūvi.

Lasīt tālāk...


Pavadi aktīvi pavasara brīvdienas!

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Trešdiena, 09 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 09 Marts 2022

Pavasara brīvdienu nedēļas aktivitātes


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Titulbilde

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei