Ziemeļlatgales Sporta centrs

Informācija par Ziemeļlatgales Sporta centru

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Ceturtdiena, 27 Janvāris 2022
Pēdējās izmaiņas: 31 Marts 2022

Ziemeļlatgales sporta centra mērķis ir īstenot pašvaldības funkciju sporta jomā, veicināt aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida paradumus Balvu novada administratīvajā teritorijā.

ZIEMEĻLATGALES SPORTA CENTRS

Oficiālā iestādes e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Vadītājs Arnis Voika

28080738

29432008

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lietvede Velta Sprudzāne 26598824 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Pēteris Vancāns 27824570 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Ervīns Veļķers 26337477 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Jānis Melnis 23996599 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Kaspars Usāns 28934650 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Jānis Rakstiņš 26187668 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Jānis Zakarīts 29205760 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta organizators Romualds Kokorevičs 26460512

Lasīt tālāk...


Aicinām iepazīties ar “Balvu novada sporta laureāts 2022” nominantiem

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Trešdiena, 25 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 25 Janvāris 2023

Sporta laureāts nominantiJau šajā piektdienā, 27. janvārī, svinīgā “Balvu novada sporta laureāts 2022” balvu pasniegšanas ceremonijā godināsim sportistus, sporta komandas, sporta pasākumu organizatorus, jaunatnes laureātus vairākos sporta veidos, kā arī citas personas, kuras atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību Balvu novadā.

22. janvārī noslēdzās balsošana par nomināciju kandidātiem. Uzvarētāju katrā nominācijā noteica komisijas (50%) un iedzīvotāju (50%) balsojums.

Nomināciju uzvarētāji “Balvu novada sporta laureāts 2022” balvu saņēmēji tiks paziņoti svinīgā ceremonijā Balvu Kultūras un atpūtas centrā, 2023. gada 27. janvārī plkst. 18.00.

Lasīt tālāk...


"Balvu novada sporta laureāts" apbalvošanas pasākums

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Ceturtdiena, 19 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 20 Janvāris 2023

Sporta laureātsJau 27. janvārī Balvu Kultūras un atpūtas centrā apbalvosim "Balvu novada sporta laureāts" balvas ieguvējus! Svinīgajā pasākumā godināsim sportistus, sporta komandas, sporta pasākumu organizatorus, jaunatnes laureātus vairākos sporta veidos, kā arī citas personas, kuras atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību Balvu novadā.

Atgādinām- nobalsot par nomināciju kandidātiem iespējams līdz 22. janvārim ŠEIT !


Līdz 22. janvārim var nobalsot par izvirzītajiem kandidātiem "Balvu novada sporta laureāts 2022" nomināciju piešķiršanai

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Ceturtdiena, 12 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 20 Janvāris 2023

Sporta laureāts aptaujaZiemeļlatgales sporta centrs pateicas ikvienam par izrādīto interesi, piesakot kandidātus "Balvu novada sporta laureāts 2022" nomināciju piešķiršanai!

Šodien sākas balsojums par izvirzītajiem kandidātiem!

Par izvirzīto pretendentu pieteikumā jāpievieno pamatojums, kāpēc nominants pelnījis saņemt Balvu! Aicinām arī iesniegt papildus informāciju nominanta pamatojumam (foto, video), nosūtot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Balsotāju ievērībai! Katrs balsotājs no sava google konta varēs nobalsot tikai 1 reizi.

APTAUJA


Aicinām pieteikt pretendentus balvai "Sporta laureāts 2022"!

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Pirmdiena, 02 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 02 Janvāris 2023

Balvu novada sporta laureāts 2022Ar mērķi apzināt un godināt personas par sasniegtajiem panākumiem sportā vai sporta nozares attīstībā, sveicot individuālos sportistus, sporta komandas, sporta pasākumu organizatorus, kā arī citas personas, kuras atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību Balvu novadā, kā arī informēt sabiedrību par sportiskajiem sasniegumiem un iepazīstināt ar iespējām nodarboties ar sportu un aktīvu dzīvesveidu, motivēt sportistus startiem sacensībās un rezultātu izaugsmei, Balvu novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Ziemeļlatgales sporta centru un Balvu Sporta skolu organizē balvas “Balvu novada sporta laureāts” pasniegšanu. 

Līdz 2023.gada 11.janvārim iedzīvotāji, treneri, sporta skolotāji, organizācijas tiek aicināti izvirzīt kandidātus Sporta laureāts nominācijām, aizpildot pretendenta izvirzīšanas anketu ŠEIT  vai sūtot savus pieteikumus, pievienojot pamatojumu pretendenta atbilstībai,  uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

KONKURSA NOLIKUMS. 


Rugājos norisinājās svarbumbu celšanas sacensības

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Otrdiena, 20 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Decembris 2022

Svarbumbu celšanas sacensībasRugājos 17.decembrī norisinājās svarbumbu celšanas sacensības - Latvijas atklātais Kauss Armijas raušanā.

 • Samanta Sproģe - jauniešu un amatieru grupā svara kategorijā līdz 63 kg - 1.vieta;
 • Vita Grundule jauniešu un amatieru grupā svara kategorijā līdz 53 kg - 1.vieta;
 • Ainārs Dokāns svara kategorijā līdz 68 kg amatieru grupā - 1.vieta;
 • Sergejs Arbuzovs meistaru grupā svara kategorijā līdz 68 kg - 1.vieta;
 • Jānis Dokāns meistaru grupā svara kategorijā līdz 73 kg - 1.vieta;
 • Mareks Sivakovs amatieru grupā svara kategorijā līdz - 78 kg 1.vieta;
 • Dāvis Jermacāns svara kat.līdz 85 kg amatieru grupā - 1.vieta;
 • Alvis Makejevs amatieru grupā svara kategorijā virs 95 kg - 2.vieta. 

Noslēgusies 2022.gada sezona zolītes spēlētājiem

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Otrdiena, 20 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Decembris 2022

Zolītes noslēgums 2022Vairāk dalībnieku bija Baltinavas pagasta čempionātā, jo tur zolītes spēle norisinās ar mazliet vienkāršākiem noteikumiem, kur līdz pēdējai kārtai aizspēlējās 27 dalībnieki. Šajās sacensībās par uzvarētāju kļuva Andris Ločmelis, atstājot otrajā vietā Andri Loginu un trešajā vietā Juri Sutugovu.

17. decembrī zolītes spēles interesenti pulcējās Rekovas KC, lai noskaidrotu labākos spēlētājus Balvu novadā. Uz sacensībām ieradās 20 dalībnieki no vairākiem pagastiem, kuri čempionāta norises laikā izspēlēja septiņas kārtas. Vērtējumā tika iekļautas sešas labākās kārtas un pēdējā kārta bija obligāta. Sacensību gars un intriga saglabājās līdz pēdējai kārtai, jo kļūdīšanās sarežģīja izredzes uz labāku rezultātu kopvērtējumā. Sacensības ieilga līdz plkst.18.00, t.i., visa pilna diena uzmanības un koncentrēšanās.

Lasīt tālāk...


Noslēdzies Balvu novada atklātais čempionāts basketbolā 2022

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Pirmdiena, 19 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 19 Decembris 2022

Balvu novada čempionāts basketbolā17. decembrī norisinājās Balvu novada atklātā čempionāta basketbolā finālspēles, noskaidrojot 2022. gada sezona komandu vietu sadalījumu:

 • 1. vieta - Rugāju SC
 • 2. vieta - BK Lazdukalns
 • 3. vieta - Balvi
 • 4. vieta Naudaskalns
 • 5. vieta Balvu SS/Rugāju SC.
 • Tālmetienu konkursa uzvarētājs Elvijs Kapteinis.
 • Čempionāta vērtīgākais spēlētājs Dāvis Circens.

FOTO


“Ziemassvētku kausa izcīņa hokejā 2022”

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Trešdiena, 14 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 14 Decembris 2022

hokeja cempionats fc386

2022.gada 26.decembrī Žīguru hokeja laukumā norisināsies “Ziemassvētku kausa izcīņa hokejā 2022”. Sacensību sākums plkst. 10.00 (reģistrēšanās, izloze). Spēļu pārtraukumos spēlētājiem būs iespēja piedalīties  metienu konkursos!

NOLIKUMS


Apbalvoti sacensību "Sporto pretī valsts svētkiem" dalībnieki

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Otrdiena, 13 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 13 Decembris 2022

bnp08040 4a5f4

Novembra mēnesī Ziemeļlatgales sporta centrs aicināja Balvu pilsētas un novada iedzīvotājus piedalīties sportiskās sacensībās "Sporto pretī valsts svētkiem". Sacensības notika no 2022. gada 8.-18. novembrim.

11. decembrī  Ziemeļlatgales sporta centra vadītājs Arnis Voika un sacensību galvenais tiesnesis Kaspars Usāns Balvu Kultūras un atpūtas centrā apbalvoja veiksmīgākos sacensību dalībniekus. 

Sacensību rezultāti apskatāmi ŠEIT.

FOTOGALERIJA- "Sporto pretī valsts svētkiem"

Informāciju sagatavoja: Arnis Voika

Foto: Kristiāns Bokta