SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”

Informācija par SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”

Kategorija: SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”
Otrdiena, 22 Februāris 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Aprīlis 2022

slimnicas logo

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”​

Iestādes oficiālā mājaslapa: www.slimnicuapvieniba.lv 

BALVU uzņemšanas nodaļa: Vidzemes iela 2, Balvi, LV-4501, tālrunis +371 64507126

GULBENES diennakts medicīniskās palīdzības punkts: Upes iela 1, Gulbene,  +371 64473868

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” ir izveidota 2010.gadā, apvienojot Balvu un Gulbenes slimnīcas. Tā sniedz stacionāros, ambulatoros un primāros veselības aprūpes pakalpojumus Balvu, Gulbenes, Viļakas, Rugāju, Baltinavas un apkārtējo novadu iedzīvotājiem. Papildus Alūksnes novada iedzīvotājiem tiek sniegta dzemdību palīdzība.

Lasīt tālāk...


Balvu slimīcā sāks jauno daudzbērnu ģimeņu informēšanu par atbalsts saņemšanas un interešu aizstāvības iespējām

Kategorija: SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”
Otrdiena, 12 Aprīlis 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Aprīlis 2022

Logo_Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienība trešdien, 13.aprīlī, uzsāk Balvu slimnīcā dzimušo 3.mazuļu māmiņu apsveikšanu. Šis ir tupinājums Vislatvijas akcijai “Sveicam un informējam jaunās daudzbērnu ģimenes!”, kura jau aizsākta astoņās Latvijas slimnīcu dzemdību nodaļās. Līdz gada nogalei Balvu slimnīcā plānots sumināt vairāk kā 30 jaunās daudzbērnu māmiņas, bet Latvijā kopumā aptuveni 3000 māmiņas, kurām piedzims 3.mazulis. Akcijas mērķis ir individuāli pateikt paldies par drosmi un uzņēmību, informēt par iespēju iegūt dažāda veida valsts un pašvaldības atbalstu, kā arī aicināt iesaistīties 3+ kustībā, tādējādi kolektīvi aizstāvot daudzbērnu ģimeņu intereses reģionālā un nacionālā mērogā.

Lasīt tālāk...


Izsludināts konkurss “Kas ir mediķis”

Kategorija: SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”
Pirmdiena, 07 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 14 Marts 2022

Konkurss "Kas ir mediķis"

Nedaudz paraugoties uz gaišākām un radošākām lietām, SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” sadarbībā ar Balvu un Gulbenes mākslas skolām izsludina mākslas konkursu “Kas ir mediķis”.

Konkursa dalībnieki: pirmsskolas vecuma bērni, jaunāko klašu skolēni (1.-5.klase), vecāko klašu skolēni (6.-9.klase); jaunieši 16 – 25 gadi un pieaugušie, sākot no 25 gadu vecuma.

Tehnikas: zīmējumi, gleznojumi, grafikas, fotogrāfijas un jauktās tehnikas, video instalācijas un mākslas/vides objekti. Autortehnika, tehniku apvienojums.

Darbu iesniegšanas termiņš - 29.aprīlis.

Konkursa nolikums


Izveidoti bukleti par aktuālākajām sezonas saslimšanām bērniem

Kategorija: SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”
Piektdiena, 25 Februāris 2022
Pēdējās izmaiņas: 25 Februāris 2022

vizualie materiali be8a6Līdztekus pediatra tiešajiem darba pienākumiem, SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" pediatre dr.Sigita Drubiņa bukletu veidā ir apkopojusi aktuālākās sezonas saslimšanas bērniem,  kā arī rīcības plānus saslimšanas gadījumā.

Tādas bērnu saslimšanas kā paaugstināta temperatūra, vemšana un caureja, klepus, it kā vienkārša parādība, bet kā labāk rīkoties, kādus medikamentus lietot un kad lietot, kad tomēr ieteicams meklēt ārsta palīdzību.

Bukleti pieejami Steidzamās medicīniskās palīdzības punktā Gulbenē, uzņemšanas nodaļā Balvos, kā arī pediatra konsultāciju kabinetā.

Lejupielādēt bukletus iespējams ŠEIT.


Informācija par SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” iecerēm un šī gada plāniem

Kategorija: SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”
Ceturtdiena, 17 Februāris 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Februāris 2022

Pediatra konsultācijas2022. gads gaidāms kā attīstības gads. Tuvākais no notikumiem – dzemdību nodaļas kapitālais remonts. Izaicinājums gan mums kā vadībai, gan arī nodaļas kolektīvam. Būs uz laiku, iespējams, kādas neērtības, taču cenšamies sakārtot visu tā, lai nodaļas funkcijas netiktu traucētas. Mēs esam par dzemdību nodaļas profilu Balvu slimnīcā, tādēļ gribam, lai ir gan estētiski skaisti, gan arī funkcionāli.

Ir uzsāktas bērnu aprūpes centra izveides iestrādnes, ko plānojam ieviest sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.

Lasīt tālāk...