Atbalsts ukraiņiem    Balviem 95


Brīvdienu norises Balvu novadā (27.01. - 29.01.2023.)

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 27 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 27 Janvāris 2023

Brīvdienu norisesTuvojas nedēļas nogale, ieskaties norišu plānā: 

 • Koncerts "Latviešu tango" Baltinavas Kultūras namā;
 • "Balvu novada sporta laureāts" apbalvošanas pasākums Balvu Kultūras un atpūtas centrā;
 • Tikšanās ar mākslinieku Zinti Purenu izstādes "Krāsainās emocijas" noslēgumā Balvu Sakrālās kultūras centrā;
 • "Meiteņu pirts" Arnitas labsajūtu darbnīca (Iepriekšēja pieteikšanās t. 26361594);
 • Rekavas vidusskolas žetonu vakars un balle ar Juri Ķirsonu Rekavas vidusskolas telpās;
 • Koncerts "Iedziedi, iedejo Dziesmu un deju svētku gadu" un balle kopā ar grupu "Bruģis" Rugāju Tautas namā;

Pārvalžu vadītājiem ir vairāk jākomunicē ar iedzīvotājiem

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 26 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 26 Janvāris 2023

Iedzīvotāju tikšanās25.janvārī Balvu novada pašvaldības pārstāvji tikās ar iedzīvotājiem Susāju un Žīguru pagastos.

Ar iedzīvotājiem tikās Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, izpilddirektore Daina Tutiņa, izpilddirektores vietnieks administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne, izpilddirektores vietnieks attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos Jānis Bubnovs, Tehniskās nodaļas vadītājs Andris Zelčs, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale, šīs komitejas priekšsēdētājas vietniece Sandra Kindzule, Sociālo un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule, deputāte Anita Kokoreviča.

Lasīt tālāk...


Mainīsies sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējs bijušajā Balvu novada administratīvajā teritorijā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 26 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 27 Janvāris 2023

ZAAO auto2023.gada 26.janvāra Balvu novada domes sēdē tika pieņemts lēmums, nosakot, ka no 2023.gada 23.maija bijušā Balvu novada teritorijā (Balvu pilsētā, Balvu, Bērzpils, Bērzkalnes, Briežuciema, Krišjāņu, Kubulu, Lazdulejas, Tilžas, Vectilžas, Vīksnas pagastos jeb A zonā) atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu, sniegs SIA “ZAAO”, kas ir arī pašvaldības kapitālsabiedrība un pakalpojumu šobrīd sniedz jau visā pārējā novada teritorijā.

Pēc 2021.gada administratīvi teritoriālās reformas, apvienojoties Balvu, Baltinavas, Rugāju, Viļakas novadiem, pašreizējā Balvu novada teritorijā atkritumu apsaimniekošana tika nodrošināta esošo līgumu ietvaros, SIA “ZAAO” nodrošinot pakalpojumu bijušo Baltinavas, Rugāju un Viļakas novadu teritorijās (jeb B zonā), bet bijušajā Balvu novada teritorijā (jeb A zonā) atkritumu apsaimniekošanu nodrošinot SIA “Pilsētvides serviss”, kas to veiks arī līdz 2023.gada 23.maijam.

Lasīt tālāk...


Domes sēdē nosaka mēneša darba algas Balvu novada pašvaldības izpilddirektoram, izpilddirektora vietniekiem, aģentūras un iestāžu vadītājiem

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 26 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 27 Janvāris 2023

Janvaris26.janvārī notika kārtējā Balvu novada domes sēde, kurā deputāti darba kārtībā izskatīja 73 jautājumus. 

Apstiprināja Balvu novada izglītības attīstības stratēģiju

Deputāti apstiprināja Balvu novada izglītības attīstības stratēģiju 2022. – 2027.gadam.  Paziņojumu par Balvu novada izglītības attīstības stratēģijas 2022. – 2027.gadam apstiprināšanu publicēs pašvaldības mājas lapā www.balvi.lv un Balvu novada pašvaldības informatīvajā izdevumā “Balvu Novada Ziņas”.

Lasīt tālāk...


Balvu novada konkurss „Jauniešu gada balva 2022"

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Pirmdiena, 16 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 16 Janvāris 2023

Jauniešu gada balvaLai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Balvu novada jauniešus, izvērtētu viņu sasniegumus novada attīstībai, popularizētu jauniešu paveikto, kā arī aktualizētu un palielinātu jauniešu iniciatīvu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, Balvu novada Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Balvu novada domi un Izglītības pārvaldi, izsludina konkursu „Jauniešu gada balva 2022". 

 • Konkursam var tikt pieteikts jebkurš Balvu novada jaunietis vecumā no 13 - 25 gadiem;
 • Pieteikumus var iesniegt līdz 2023. gada 27. janvārim, tos sūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
 • KONKURSA NOLIKUMS
 • PIETEIKUMA VEIDLAPA

Paziņojums par Dabas lieguma “Lubāna mitrājs” dabas aizsardzības plāna sabiedrisko apspriešanu

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 03 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 12 Janvāris 2023

Publiskā apspriešanaNo 2023.gada 9.janvāra līdz 8.februārim notiks īpaši aizsargājamās dabas teritorijas, Natura 2000 teritorijas, dabas lieguma “Lubāna mitrājs” dabas aizsardzības plāna 2023.-2035.gadam sabiedriskā apspriešana.

Dabas liegums “Lubāna mitrājs” atrodas Madonas novada Barkavas, Ošupes un Indānu pagastu, Gulbenes novada Daukstes un Stradu pagastu, Balvu novada Rugāju, Lazdukalna un Bērzpils pagastu, Rēzeknes novada Gaigalavas, Nagļu un Dekšāres pagastu, kā arī Varakļānu novada Varakļānu pagasta teritorijā.

Lasīt tālāk...


Pārrunā aktuālos jautājumus Vecumu pagastā un Viļakas pilsētā

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 25 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 26 Janvāris 2023

Borisova24.janvārī Vecumu pagastā un Viļakas pilsētā notika Balvu novada pašvaldības pārstāvju tikšanās ar iedzīvotājiem. Tikšanās mērķis bija tikties ar iedzīvotājiem, informēt par aktuālām tēmām novadā, pārrunāt pagastam un pilsētai aktuālos jautājumus.

Ar iedzīvotājiem tikās Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, priekšssēdētāja vietniece Sandra Kapteine, izpilddirektore Daina Tutiņa, izpilddirektores vietnieks administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne, izpilddirektores vietnieks attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos Jānis Bubnovs, Tehniskās nodaļas vadītājs Andris Zelčs, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale, šīs komitejas priekšsēdētājas vietniece Sandra Kindzule, Sociālo un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule, Tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētājs Jānis Trupovnieks, deputāti-Anita Kokoreviča un Marija Duļbinska.

Lasīt tālāk...


Aicinām iepazīties ar “Balvu novada sporta laureāts 2022” nominantiem

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Trešdiena, 25 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 25 Janvāris 2023

Sporta laureāts nominantiJau šajā piektdienā, 27. janvārī, svinīgā “Balvu novada sporta laureāts 2022” balvu pasniegšanas ceremonijā godināsim sportistus, sporta komandas, sporta pasākumu organizatorus, jaunatnes laureātus vairākos sporta veidos, kā arī citas personas, kuras atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību Balvu novadā.

22. janvārī noslēdzās balsošana par nomināciju kandidātiem. Uzvarētāju katrā nominācijā noteica komisijas (50%) un iedzīvotāju (50%) balsojums.

Nomināciju uzvarētāji “Balvu novada sporta laureāts 2022” balvu saņēmēji tiks paziņoti svinīgā ceremonijā Balvu Kultūras un atpūtas centrā, 2023. gada 27. janvārī plkst. 18.00.

Lasīt tālāk...


Sveic balvu saņēmējas – Initu Raginsku un Mariju Duļbinsku

Kategorija: Bez kategorijas
Ceturtdiena, 26 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 26 Janvāris 2023

Sveic balvu saņēmējas26.janvārī, pirms šī gada pirmās Balvu novada domes sēdes, domes vadība un deputāti, pašvaldības vadība sveica “Latvijas Lepnums 2022” balvas saņēmēju nominācijā “Skolotājs” – Initu Raginsku, kā arī “Gada balvas cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2022” ieguvēju kategorijā “Individuāls sniegums” nominācijā “Gada palīgs” Balvu Teritoriālās invalīdu biedrības valdes priekšsēdētāju Mariju Duļbinsku.

Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs pateicās abām balvu saņēmējām par viņu ieguldījumu un nesavtīgo darbu, kā arī novada vārda popularizēšanu.

Lasīt tālāk...


Aicina darbā sociālo darbinieku darbam ar ģimeni un bērniem Kubulu un Vīksnas pagastos

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Piektdiena, 20 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 20 Janvāris 2023

Sociālais darbinieks vakanceBalvu novada Sociālā pārvalde, reģistrācijas Nr.40900023392,  izsludina atklātu konkursu uz vakanto  SOCIĀLĀ DARBINIEKA DARBAM AR ĢIMENI UN BĒRNIEM amatu Balvu novada Sociālās pārvaldes Ģimenes atbalsta nodaļā,  vakance uz noteiktu laiku (1 amata likme) darbam Kubulu un Vīksnas pagastos.

Prasības pretendentiem(-ēm):

 • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā;
 • vēlama pieredze sociālā darbā;
 • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
 • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
 • psiholoģiskā noturība, spēja adekvāti rīkoties neparedzamās situācijās

Lasīt tālāk...


Aicina darbā sociālo darbinieku darbam Kubulu, Vīksnas un Bērzkalnes pagastos

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Piektdiena, 20 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 20 Janvāris 2023

Sociālais darbinieks vakanceBalvu novada Sociālā pārvalde, reģistrācijas Nr.40900023392,  izsludina atklātu konkursu uz vakanto  SOCIĀLĀ DARBINIEKA amatu Balvu novada Sociālās pārvaldes Sociālā darba un sociālās palīdzības nodaļā amatu, vakance uz noteiktu laiku (1 amata likme) darbam Kubulu, Vīksnas un Bērzkalnes pagastos.

Prasības pretendentiem(-ēm):

 • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā;
 • vēlama pieredze sociālā darbā;
 • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
 • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
 • prasmes darbā ar MS Office programmām un biroja tehniku;
 • psiholoģiskā noturība, spēja adekvāti rīkoties neparedzamās situācijās.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei