Atbalsts Ukrainai


Saulainu garāko gada dienu un svētītu īsāko gada nakti!

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 21 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Jūnijs 2022

Līgo_Balvi_2022Sagaidot gada garāko dienu un īsāko nakti, aicinām atcerēties par skanīgo Līgo un Jāņu dziesmu skandēšanu visas nakts garumā, līdz pat saules uzlēkšanai. Lai izdodas salasīt visskaistākās Jāņu zāles, iepīt tās vainagos, izrotāt mājas un sētas, svētku ugunskuru degt visaugstākajā vietā, lai tas redzams tālu, tālu, un līgotāji varētu uzņemt spēku nākamajam gada ritējumam! Vārds "līgo" ir lībiešu jeb līvu vārds, kas nozīmē "lai top", tāpēc ietver laba vēlējumu, kas Līgo dienā tiek nodots no mutes mutē gan vienam ar otru runājot, gan dziedot, gan ejot dažādas svētku rotaļās. LAI TOP skaisti svētki ikvienā ģimenē!

Īpaši sveicieni Balvu novadā deklarētajām 167 LĪGĀM un 807 JĀŅIEM!

Līgo svētku pasākumu piedāvājumu Balvu novadā iespējams apskatīt ŠEIT.


Baltinavas kultūras namu turpmāk vadīs Lidija Ločmele

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 21 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

Lidija Ločemele kopā ar Sandru Kapteini21. jūnija domes sēdē par Baltinavas kultūras nama vadītāju tika iecelta Lidija Ločmele, kura par sevi saka, ka ir briežciemiete ar piecu gadu pieredzi kultūras jomā. Ilgus darba gadus veltījusi izglītības jomai, bet pēdējos gadus strādājusi kā pedagogu karjeras konsultante.

Lidija atzīst, ka darba pienākumi ir pazīstami un zināmi, jo, kā visiem zināms, tad Baltinava un Briežuciems ir kaimiņu pagasti, un to iedzīvotāji, izvēloties savām vēlmēm un interesēm atbilstošo, piedalās  gan viena, gan otra pagasta kultūras aktivitātēs. Briežciemieši dzied Baltinavas jauktajā korī, sieviešu ansamblī, dejo Baltinavas senioru deju kopā “Gaspaža”, spēlē Baltinavas amatierteātrī “Palādas”. Savukārt baltinavieši iesaistās Briežuciema dramatiskajā pulciņā “Sipiņi” un dejo tautas deju kopā “Pāris”.

Lasīt tālāk...


Piešķir Atzinības rakstus, apstiprina Balvu novada pašvaldības 2021.gada publisko pārskatu

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 16 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

junijs 2022Šodien, 21.jūnijā notika kārtējā Balvu novada domes sēde, kurā deputāti izskatīja 63 darba kārtības jautājumus. 

Deputāti nolēma piešķirt Balvu novada domes Atzinības rakstu:

1.Bērzpils pagasta iedzīvotājai ANNAI GUSTEI par ieguldījumu Bērzpils pagasta sakrālā mantojuma saglabāšanā un uzturēšanā;

2.Individuālā darba veicējai DACEI ŠULTAI par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti un novada vārda popularizēšanu;

3.Rokdarbniecei, biedrības “Mežģis” dalībniecei MARIJAI BLEIVEI par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti un novada vārda popularizēšanu;

Lasīt tālāk...


Informācija par Balvu novada administrācijas darba laiku 22. jūnijā

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 17 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

Darba laiks


Interesenti aicināti uz tikšanos ar pārstāvjiem no SIA "BALVI WOOD"

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 21 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

Tikšanās ar SIA BALVI WOOD28. jūnijā plkst. 10.00 NVA organizē tikšanos ar SIA "BALVI WOOD", kuras laikā ražošanas darbu vadītājs un darba rīkotājs iepazīstinās interesentus ar darba iespējām malkas ražotnē.


Vasaras saulgriežu pasākumi Balvu novadā

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 17 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

Līgo_Balvi_2022Lai izdotos lieliskas vasaras saulgriežu svinības, nepieciešams viens labs noskaņojums, jo Balvu novada Līgo un Jāņu dienu svētku pasākumu piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs un vilinošs. 

Tilžas pagastā vasaras saulgriežu pasākumus iespējams apmeklēt jau 18. jūnijā, kur katru sagaida Jāņu rotaļas, koncerts, kurā uzstāsies gan vietējie, gan citu novadu tautas deju kolektīvi, kā arī jestra zaļumballe. 

Taču no 20. jūnija līdz 22. jūnijam Balvos, pie T/C "Planēta", ikviens var doties uz Līgo svētku gadatirgu, lai sarūpētu gardumus un noderīgas lietas svētku vakaram. 

21. jūnijā skaists notikums sagaida folkloras kopu “Upīte”, jo tad tiks atzīmēta kopas 20 gadu jubileja. Par godu šim notikumam plānotas daudz un dažādas aktivitātes gan 21. jūnijā, gan 22. jūnijā. 

Lasīt tālāk...


Ja nepieciešama palīdzība plūdu gadījumā, aicinām zvanīt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam vai Balvu novada pašvaldības policijai

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 14 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

pludi karteValsts austrumos 14. jūnijā, otrdien, izsludināts sarkanais brīdinājums - gaidāms ilgstošs lietus ar ekstremāli lielu nokrišņu daudzumu.

Balvu novada pašvaldība atgādina, ja nepieciešama palīdzība plūdu gadījumā, zvaniet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam pa tālruni 112 vai Balvu novada pašvaldības policijai 29445114 (no plkst.08.00-22.00).


16. jūlijā Lauku labumu tirdziņš Balvu pilsētas parkā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 16 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

Lauku labumu tirdziņš 16. jūlijā Balvos16. jūlijā no plkst. 9:00 Balvu pilsētas parkā norisināsies lauku labumu jeb zaļais tirdziņš Balvu novada svētku ietvaros. Līdz ar to  tirdziņš otrajā mēneša sestdienā šoreiz nenotiks.

Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu svētku noskaņās, lai iegādātos dažādus lauku labumus un mājražotāju gardumus, sezonas augļus un dārzeņus, stādus, amatnieku un mākslinieku darinājumus!

Aicināti piedalīties vietējie amatnieki, mājražotāji, zemnieki un citi vietējie uzņēmēji ar savu ražoto produkciju vai sniegtajiem pakalpojumiem!

Lasīt tālāk...


No 13. līdz 16. jūlijam norisināsies Balvu novada svētki

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 15 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

Balvu novada svētkiBalvu novada svētku programmā šogad paredzētas dažādas aktivitātes, lai ikviens novada iedzīvotājs un viesis, apmeklējot svētku pasākumus, atrastu sev saistošāko notikumu vai nodarbi. 

Jau 13. jūlijā, Balvu Valsts ģimnāzijas sporta laukumos, norisināsies pilsētu un pagastu sporta spēles. Savukārt 14. jūlijā Lāča dārzu pieskandinās novada folkloras kopas, sniedzot koncertu un aicinot pievienoties  latvisko danču vakarā. 

Lasīt tālāk...


no 26.jūnija līdz 1.jūlijam nenotiks aktivitātes ESF projektā "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā" Nr.9.2.4.2/16/I/050

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 20 Jūnijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 21 Jūnijs 2022

Nenotiks projekta aktivitātesInformējam, ka no 26.jūnija līdz 1.jūlijam nenotiks ESF projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā" Nr.9.2.4.2/16/I/050 šādas aktivitātes:

26.jūnijā NENOTIKS:

  • Aerobikas nodarbība Briežuciema pagastā

27.jūnijā NENOTIKS:

  • Veselīga un aktīva dzīvesveida prasmju apguve un pielietošana senioriem - vingrošanas nodarbība Balvu muižā
  • Aerobikas nodarbība Balvu muižā

28.jūnijā NENOTIKS:

  • Aerobikas nodarbība Bērzkalnes pagastā

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jūnijs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei