Iedzīvotājiem
23. un 24. februārī Balvu novadā norisināsies Ukrainas atbalsta pasākumi

2024. gada 24. februārī apritēs divi gadi kopš pilna mēroga iebrukuma Ukrainā. Aicinām iedzīvotājus 23. un 24. februārī iesaistīties Ukrainas atbalsta pasākumos Balvu novadā:

  • 23.februārī plkst. 22.00 Nemateriālās kultūras mantojuma centrā “Upīte” "Ballīte par Breivību", uzstāsies Vilcha un Zintis Krakops. Ieejas maksa: 7,00 euro. Ja saģērbsies Ukrainas karoga krāsās, ieejas maksa: 5,00 euro.
  • 24.februārī plkst. 16.00 Balvu evanģēliski luteriskajā baznīcā dievkalpojums par mieru Ukrainas atbalstam. Dievkalpojuma laikā tiks vākti ziedojumi Ukrainas atbalstam.
  • 24.februārī plkst. 18.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Balvu Tautas teātris skatītāju vērtējumam nodos izrādi, pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem, "Kaķīša dzirnavas". Ieejas maksa: 5,00 euro (biļetes ''Biļešu paradīze'' kasēs). Balvu Tautas teātrim piebiedrojušies jauni aktieri, to skaitā arī ukrainiete, kura dzīvojot Latvijā, aktīvi piedaloties teātra darbībā, nostiprinājusi savas latviešu valodas zināšanas. Strādā Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijā SUSTENTO, iesaistījusies projektā par palīdzību ukraiņiem ar invaliditāti Ukrainā un Latvijā, kā arī aktīvi iesaistās palīdzības sniegšanā cilvēkiem ar invaliditāti Latvijā.