Ziemeļlatgales Sporta centrs
Balvu Sporta centrs atgūst kausu

Ar skatītāju pārpildītām tribīnēm, sestdien, 10.februārī, noslēdzās Balvu novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Jādomā, ka sanākušajiem skatītājiem nav par ko sūdzēties, jo visas spēles bija ļoti interesantas un skatāmas.

Jau pirmā pusfināla spēle parādīja, ka favorītus te ir grūti sameklēt, jo Balvi (Ingusa Zaharāna trenētie padsmitgadnieki), ar rezultātu 4:3 apspēlēja regulāro turnīru uzvarējušo Balvu Valsts ģimnāziju, uzvaras vārtus "izraujot" mača pēdējā minūtē.

Otrajā pusfinālā Alūksne vispirms izvirzījās vadībā pret Balvu Sporta centru un noturēja vadību visu pirmo puslaiku, bet tad, gūdami 2 vārtus, Balvu Sporta centrs tomēr iekļuva finālā. 1:2.

Spēle par trešo vietu: Balvu Valsts ģimnāzijas un Alūksnes komandām, lai gan tās mierīgi varētu spēlēt finālā, šoreiz nācās savus spēkus samērot cīņā par trešo vietu. "Melnā" diena turpinājās BVĢ futbolistiem, kuri atkal izvirzījās vadībā, tomēr nespēja to nosargāt, un ar rezultātu 4:3 uzvaru izcīnīja Alūksnes futbolisti.

Fināls: Balvi - Balvu Sporta centrs. Šoreiz pieredze izrādījās būtiskāka. Balvu Sporta centrs salīdzinoši droši kontrolēja spēles gaitu, un ar rezultātu 5:2 apspēlēja lielākā čempionāta pārsteiguma autorus.