Izglītība Rekavas vidusskola
Pie Rekavas vidusskolas atjaunos veco ābeļdārzu

2024.gada 3.maijā plkst.13.00 Rekavas vidusskolā notiks vēsturisks brīdis - jauno augļkoku un ogulāju stādīšana Rekavas vidusskolā, atjaunojot veco ābeļdārzu. Idejas autors ir Lūkass Mairis Marcinkēvičs ar entuziastu grupiņu, kuri aiz labās sirds un tīru mērķu vadīti darbojas biedrībā “Reāls piedzīvojums” ar akciju “Apstādīsim Latviju ar augļkokiem”.  Kopīgi ar šīs grupiņas pārstāvjiem ir aicināts iesaistīties ikviens labās gribas pilsonis.

Pašus augļkokus un ogulāju krūmiņus labvēlīgi ziedos kokaudzētava “Bētras”. Rekavas vidusskolai tas būs lielisks starts, lai atjaunotu visu ābeļdārzu, sakārtotu vidi, iesaistot visu Rekavas vidusskolas kolektīvu – skolotājus, skolēnus, tehniskos darbiniekus, skolēnu vecākus un vietējo kopienu. Pie vecā ābeļdārza sakārtošanas jau ir pieslēgušies gan pagasta pārvaldes vadītājs ar savu komandu, gan Rekavas vidusskolas tehniskie darbinieki, gan paši skolēni talkojot, vācot vecos zarus, gan arī Z/S “Kotiņi”, kas ar traktortehniku palīdzēja nolīdzināt paugurus un izraut vecos celmus. Ir paveikts vērienīgs darbs, kopīgiem spēkiem ir sakārtota vide un sagatavota vieta jaunajiem stādiem. Tas noteikti ir ilgtermiņa un ilgtspējīgs projekts, aiz kura stāv patiesu motīvu vadīti cilvēki, kuriem rūp vietējā apkārtne un kuri ir spējīgi domāt plašāk, rakt dziļāk un iet tālāk.

Kā ikvienā vērā ņemamā notikumā uzrunāsim un dosim vārdu pašiem idejas autoriem un labdariem, pateiksimies par viņu sniegumu. 

Pēc stādīšanas baudīsim ZS “Kotiņi” pagatavotu zupu un iesaistīsimies organizētajās saliedēšanās aktivitātēs.

Aicinām piedalīties ikvienu šajā skaistajā notikumā!

Uz tikšanos Rekavas vidusskolā!

VIDEO

Foto un video: A. Slišāna un  A. Keišas personīgais arhīvs

Žanna Maksimova

Direktore
rekavavsk [at] balvi.lv