Aicinām piedalīties programmā “Sudraba uzņēmēji”

VAI JUMS IR 60+ UN VĒLATIES IZPĒTĪT JAUNAS IESPĒJAS KOPĀ AR SENIORIEM NO SOMIJAS UN ZVIEDRIJAS?

Varbūt esat pieredzējis profesionālis, kurš meklē papildu ienākumus, varbūt nodarbojaties ar kādu hobiju, ko var pārvērst uzņēmējdarbībā, varbūt gribat piepildīt senu sapni vai vienkārši meklējat kaut ko jaunu un aizraujošu?

STARPTAUTISKĀ PROGRAMMA “SUDRABA UZŅĒMĒJI” PAVĒRS ŠĀDAS IESPĒJAS.

Kļūstiet par daļu no programmas “Sudraba uzņēmēji”, radiet un modelējiet savu uzņēmējdarbības ideju individuāli vai komandā, daloties ar savu pieredzi un idejām, un saņemiet mūsu projekta ekspertu atbalstu un konsultācijas. Šī ir iespēja izpētīt savu ideju bez riska un saistībām to obligāti realizēt.

Apmeklējot mazos uzņēmumus Latvijā, Zviedrijā un Somijā, Jūs gūsiet atziņas no citiem Centrālbaltijas reģiona uzņēmējiem.

Projektu līdzfinansē Centrālā Baltijas jūras reģiona programma un tā dalībniekiem ir bez maksas!

Programmas aktivitāšu plāns:

  • 2024. g. martā- aprīlī, Rīgā – 3 dienu seminārs “No idejas līdz savai uzņēmējdarbībai”, konsultācijas un vizītes pie Latvijas mazajiem uzņēmējiem. (Piedalās programmas dalībnieki no Latvijas).
  • 2024.g. maijā, Rīgā – kopīgs trīs dienu seminārs Latvijas, Zviedrijas un Somijas “Sudraba Uzņēmēji” programmas dalībniekiem un vizītes pie Latvijas mazajiem uzņēmējiem vai pašnodarbinātajiem.
  • 2024. gada rudenī/ ziemā katram programmas dalībniekam no Latvijas iespēja piedalīties 3 dienu seminārā un vizītēs pie maziem uzņēmējiem Zviedrijā vai Somijā, saņemt individuālas konsultācijas no Zviedrijas un Somijas uzņēmējdarbības ekspertiem.
UZZIŅAI: