Balvu novada administrācija atkārtoti aicina darbā juriskonsultu

Balvu novada administrācija, Reģ.Nr. 40900036984, aicina darbā JURISKONSULTU (parādu piedziņas jautājumos) vakance uz nenoteiktu laiku (0,75 amata likme).

Dokumenti amata pretendentiem jāiesniedz līdz 2021.gada 30.decembra plkst.14.00.

Prasības pretendentiem(-ēm):

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē;
  • juridiskā darba pieredze ne mazāk kā trīs gadi;
  • vēlama pieredze darbā ar tiesām vai parādu piedziņas procesiem;
  • normatīvo aktu pārzināšana civiltiesībās, civilprocesā, administratīvās un administratīvi procesuālajās tiesībās;
  • spēja plānot un veikt darbu patstāvīgi, organizēt darba izpildi noteiktajā termiņā;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • labas prasmes biroja datorprogrammu lietošanā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (SARS-CoV-2).

Pretendentiem(-ēm) jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Galvenie amata pienākumi:

  • sadarbībā ar administrācijas struktūrvienībām un pašvaldības iestādēm apkopot informāciju par debitoru parādiem, analizēt kavēto maksājumu apmēru un termiņus;
  • izstrādāt dažādus juridiska rakstura dokumentus (pirmstiesas brīdinājumus, lēmumprojektus, iekšējos normatīvos aktus u.c.), kas saistīti ar parādu piedziņas jautājumiem;
  • nodrošināt pašvaldības un pašvaldības iestāžu noslēgto līgumu maksājumu parādu piedziņu un līgumu noteikumu un nosacījumu piespiedu izpildi, t.sk. līdzdalību līgumu izbeigšanā;
  • sagatavot prasības pieteikumus un citus tiesvedības procesa ietvaros nepieciešamos dokumentus;
  • nodrošināt pašvaldības interešu pārstāvību tiesā;
  • veikt tiesas nolēmumu izpildes kontroli, izpildu rakstu saņemšanu un iesniegšanu zvērinātam tiesu izpildītājam;
  • sagatavot dokumentāciju maksātnespējas procesa ierosināšanai un pārstāvēt pašvaldības intereses maksātnespējas procesā.

Mēs piedāvājam:

  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • darba algu EUR 828,00 (pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas par 0,75 amata likmi).

Darba vietas adrese:

Bērzpils iela 1A, Balvi, Balvu nov., LV-4501.

Dokumentus var iesniegt:

  • personīgi Balvu novada pašvaldībā Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu nov., 1.stāvā, ievietojot pastkastē slēgtu aploksni uz kuras norādīts: „Pieteikums uz juriskonsulta amatu”, iesniedzēja vārds, uzvārds un adrese;
  • sūtot pa pastu, adresētu Balvu novada pašvaldībai Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu nov., LV-4501, uz aploksnes norāda „Pieteikums uz juriskonsulta amatu”, norādot iesniedzēja vārdu, uzvārdu un adresi;
  • sūtot elektroniski uz e-pasta adresi: dome@balvi.lv (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) ar norādi „Pieteikums uz juriskonsulta amatu”.

Tālrunis uzziņām: +371 26196412 (Juridiskās nodaļas vadītāja Ilona Blūma)

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantā noteikto. Personas datu pārzinis: Balvu novada pašvaldība.