Pašvaldība
Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļu turpmāk vadīs Santa Kuleša

2024. gada 23. maija Balvu novada domes sēdē tika lemts par Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas atbrīvošanu no amata pienākumu pildīšanas, kā arī par jauna nodaļas vadītāja un vadītāja vietnieka iecelšanu.

Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Svetlanas Novikas pēdējā darba diena šajā amatā būs 2024.gada 5.jūnijs. Kā pastāstīja pati vadītāja, tad 38 darba gadu garumā viņa katru dienu savus pienākumus ir veikusi ar prieku, jūtoties pašā dzīves vidū – tik tuvu līdzās laimei, mīlestībai, priekam, arī sāpēm. Veicot savus darba pienākumus, Svetlana sevi pierādījusi kā profesionāli savā jomā, kā arī lielisku piemēru viņas darba turpinātājiem.

Domes sēdē deputāti vienbalsīgi lēma, ka sākot ar šī gada 6. jūniju Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļu vadīs Santa Kuleša, bet vadītājas vietnieka pienākumus pildīs Ligija Logina.

Balvu novada pašvaldība pateicas Svetlanai Novikai par ilggadēju un profesionālu darbu, kā arī sveic Dzimtsarakstu nodaļas kolektīvu, vēlot izturību un izdošanos kā ikdienā, tā svētku brīžos!

Foto: Iluta Jaunžeikare

Agrita Luža

Sabiedrisko attiecību speciālists
agrita.luza [at] balvi.lv