Briežuciema Tautas nams Kultūra
Briežuciema „Optimistes” nosvinējušas savus saldos sešpadsmit

Kā jau piederas sešpadsmitgadniecēm un optimistiska kolektīva nosaukuma nēsātājām, 16. dzimšanas diena nosvinēta ar krāšņiem tērpiem, jestrām dejām, ar dziesmām par pavasari, jaunību un mīlestību. Ar ziediem, baloniem un saldumiem. Pasākuma  vadītājs Andris Astratovs arī šogad kļūs sešpadsmitgadnieks, tāpēc labi saprot, kā jūtas cilvēki šādā vecumā.

Uz svētkiem dāmu deju grupa aicināja kolektīvus, ar kuriem draudzējas daudzus gadus - Viļakas ‘’Ziemeļmeitas’’ un Žīguru ‘’Punktiņus”, kā arī brīnišķīgu deju grupu no Mazzalves  - ”Mozaīka”. Sveicēju pulkā bija arī vīru ansamblis - puiši no teātra „Palādas”, arī viņi sākuši ar dziedāšanu aizrauties pirms apmēram sešpadsmit gadiem.

Ja jau saldie sešpadsmit, tad, protams, muzikālajās  pauzēs starp dejām dziedāja un spēlēja folkloras kopa „Soladnī”. Prieks par labajiem vārdiem un saldajiem sveicieniem no Kultūras pārvaldes un bijušajām dejotājām. Saldus sveicienus dāmas saņēma arī no pašdarbības kolēģiem tautas namā – no dramatiskā kolektīva. Pārsteidza etnogrāfiskā ansambļa dāmu sveiciens - vainagi un burvju zīmuļi, kas ir tik piederīgi jaunības vēlmēm un sapņiem. Ciemiņi varēja aplūkot fotogrāfijas par notikumiem sešpadsmit gadu garumā. Jāpiebilst, ka dejotājas mainījušas, bet Sandra kolektīvu vada sešpadsmit gadus, iesākusi to darīt vēl skolā mācoties. Bērnu deju grupu sākusi vadīt, kad pašai bija 14 gadi!

Dejotājas un tautas nams saka PALDIES visiem, kuri palīdzēja svētku ballītei notikt, paldies par klāt būšanu. No ‘’Optimistēm”  var mācīties visu darīt ar prieku, viegli, lai pašām patīk un var arī citiem uzdāvināt  prieka mirkli.

Foto: Valentīns Mežals

Zita Mežale

Vadītāja
briezuciema.tn [at] balvi.lv