Briežuciema Tautas nams Kultūra
Krāsaina svētku diena Briežuciemā

19.augustā Briežuciema pagastā bija krāsaina svētku diena. Kopā ar Karlsonu sveicām pagasta bērnus Balto zeķīšu svētkos un vienpadsmit piecgadniekus Bērnības svētkos.

Laimes pogas saņēma pagasta cilvēki, kuri daudz paveikuši pagasta un novada labā. Kultūras pārvaldes Pateicības un pagasta Laimes pogas saņēma tie kultūras ļaudis, kuri šajā gadā atzīmē apaļu skaitļu dzimšanas dienas.  Pagasta pārvaldes vadītāja Sarmīte Tabore uzrunāja klātesošos, labus vēlējumus izteica visu paaudžu pagasta ļaudīm. Muzikālus sveicienus bērniem, jauniešiem ,darba rūķiem un radošā darba veicējiem dāvināja  folkloras kopas meitenes un grupas AMMA muzikantes. Izjusti izskanēja Annas Pundures pagastam veltītās dzejas rindas Jugitas Boldānes lasījumā. Labam garastāvoklim jautru uzvedumu bija sarūpējis dramatiskais kolektīvs „Sipiņi”. Bērni uz asfalta varēja uzzīmēt sveicienu Briežuciemam. Bija iespējams iegādāties našķus vēdera priekam un vakarā padejot ballītē.

Pasākuma sākumā izskanēja atgādinājums – katrs var sēt ko grib, bet pļaut varēs tikai to, ko katrs būs iesējis. Briežuciemā ir daudz darbīgu cilvēku, tāpēc katru gadu ir prieks un gods kādam pateikt labus vārdus un lielu paldies!

Pasākums sākās ar Karlsona krāsaino programmu pašiem mazākajiem un noslēdzās ar vēlējums Karlsona gaumē – mieru , tikai mieru! Jo šajā reizēm trakajā mūsdienu pasaulē vieglāk dzīvot, ja spēj saglabāt  mieru, veselo saprātu, kam piešauta humora deva!

Foto: Vilhelms Laganovskis, Zita Mežale

 

Zita Mežale

Vadītāja
briezuciema.tn [at] balvi.lv