Datums 12.–16. jūlijs, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Balvu novads
Balvu novada svētki 2023

No 12.- 16.jūlijam svinēsim Balvu novada svētkus, Dziesmusvētkiem – 150, Viļakai – 730 un Balviem – 95.

Novada svētku nedēļa sāksies 12.jūlijā ar Otrajām novada pilsētu un pagastu sporta spēlēm, kuras norisināsies Krišjāņu pagastā, jo krišjānieši bija tie, kuri izcīnīja pirmo ceļojošo kausu, kas nozīmēja to, ka šogad visi brauc ciemos pie viņiem.

Jauniešu vakars 13.jūlijā sāksies ar velobraucienu pa Balvu pilsētu, bet vēlāk Balvu Kultūras un atpūtas centrā būs muzikālās apvienības  M.Sencis & Grandmasters Neons koncerts un diskotēka.

Tikmēr 14.jūlija rīts Balvos sāksies sportiskā noskaņā, jo Balvu Valsts ģimnāzijas sporta laukumos norisināsies Atzeles 3x3 basketbola līgas 2.posmu, pēcpusdienā Balvu Novada muzejā ikviens tiek aicināts uz Elitas Eglītes Keramikas izstādes atklāšanu, bet vakarā uz dziedātājas  Aleksandras Špicbergas un ģitārista Vladimira Kudrinsa koncertu Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā.

Balvu novada svētku darbīgākajā dienā, 15.jūlijā, aicinām apmeklēt  Lauku labumu tirdziņu un palutināt sevi ar ko garšīgu un atspirdzinošu kādā no ielu kafejnīcām, vai pavērot, kā norisinās “Atklātais  Latvijas Mamanet pludmales turnīrs Balvi OPEN 2023”. Parkā pie vēja zvaniem varēs baudīt folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu, kapelu,  mazākumtautību kolektīvu sadziedāšanos un mazo un lielo novadnieku radošās izpausmes dziesmā un dejā. Bērni tiks aicināti piedalīties sporta spēlēs “Pārvērt pārdrošību par drošību!”, kā arī izkustēties koncertuzvedumā visai ģimenei kopā Koko un Riko.

Šogad, svinot Dziesmusvētkiem 150 gadadienu, arī Balvu pilsētas ielās būs iespēja vērot Svētku gājienu, kurā piedalīsies Balvu novada pašdarbības kolektīvi, kuri būs piedalījušies Dziesmusvētkos.

Kopā ar Dailes teātra aktieru ansambli “ILGA” ikvienam būs iespēja baudīt Dziesmusvētku atskaņu  koncertu  “KOPĀ AUGŠUP. VĒLREIZ” Balvu novada pašdarbības kolektīvu izpildījumā, kā arī sumināt Balvu novada labāko darbu darītājus, bet vēlāk Balvu pilsētas estrādi pieskandinās grupa “Labvēlīgais Tips”. Vakars noslēgsies ar balli, kurā spēlēs grupa “Nakts vīzija”. 

Ja novada svētki sākās sportiskā gaisotnē, tad tie tā arī noslēgsies – paši izturīgākie svētdien, 16.jūlijā, vēl spēkosies turnīrā “Pludmales volejbola karalis – 2023”.

Tiksimies Balvu novada svētkos no 12. līdz 16. jūlijam! 

12.jūlijā plkst.15.00 Krišjāņu pagastā norisināsies Otrās Balvu novada pašvaldības darbinieku sporta spēles. Ceļojošā kausa izcīņa

Informācija: Jānis Melnis 23996599

13.jūlijā Jauniešu vakars

Plkst.19.00 No Balvu Kultūras un atpūtas centra Velobrauciens pa Balvu pilsētu

Plkst.21.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Muzikālās apvienības M.Sencis&Grandmasters Neons koncerts un diskotēka

Ar īpašu koncertprogrammu uzstāsies uzlecošais duets M. Sencis un Gradmasters Neons (apvienība “Goda vārds”). Koncerts paredzēts apmeklētājiem bez vecuma ierobežojuma.

Turpinājumā ballīte ar DJ Pre'set.

Šā brīža skandalozākais vārds pašmāju hiphopā un ne tikai – apvienība “Goda vārds”, kuras sastāvā ir duets M. Sencis (pirmais vārds oriģinālajā un necenzētajā versijā ir tas, ar ko apzīmē vieglas uzvedības sievietes) un Grandmasters Neons, un kuri savās parastajās reperu gaitās sevi piesaka kā Ods un Goča.

Šis ir abu tāds kā galējais radošo izpausmju variants, kurā galvenais uzsvars tiek likts uz totāli rupju leksiku, taču tas arī spēlē galveno lomu viņu panākumos, jo pusaudži internetā teju vai “aprij” visus viņu garadarbus. Apvienībai mūzikas straumēšanas servisā “Spotify” ir aptuveni 25 000 klausītāju mēnesī, tās zīmīgākais hits “Pie***t seju” tur pārsniedzis pusmiljons klausījumu, bet kopumā populārākajās interneta vietnēs “YouTube” un “Spotify” šai dziesmai (un otram apvienības hitam “3D”, kas nav iekļauts apskatāmajā albumā) ir pie miljons klausījumu. Šaušalīgi cipari!

Informācija: 26399275

14.jūlijā, tiekamies Balvos, lai aizvadītu Atzeles Sports 3x3 basketbola čempionāta 2.posmu.

❗️Neaizmirsti pieteikt savu komandu!

14.jūlijā plkst.16.00 Balvu Novada muzejā aicinām uz Elitas Eglītes KERAMIKAS IZSTĀDES atklāšanu

Koncerts notiks 14. jūlijā plkst. 19.00 Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā. Programmā latviešu komponistu dziesmas un pasaules mūzikas pērles.

Aleksandra un Vladimirs kopā muzicē no 2015. gada. Kopā veidotas dažādu mūzikas žanru programmas. Mūziķu repertuārā ir gan tautā iemīļotas latviešu autoru melodijas, gan spilgti akadēmiskās mūzikas paraugi. Īpaši tuvas duetam ir Imanta Kalniņa dziesmas un spāņu mūzika.

ALEKSANDRA ŠPICBERGA

Spilgta un daudzpusīga dziedātāja, kurai vienlīdz tuva ir kā akadēmiskā, tā baznīcas un tautas mūzika. Aktīvi koncertē, sadarbojoties ar dažādu žanru izpildītājmāksliniekiem. Izdoti trīs soloalbumi. Šogad augstu skatītāju un mūzikas kritiķu vērtējumu guvis Aleksandras sniegums koncertuzvedumos “Nestāstot” un “Laiks. Tu. Lūgšana”.

Aleksandra ir absolvējusi Rīgas Doma Kora skolu un šobrīd studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā profesora Andra Veismaņa kora diriģēšanas klasē.

VLADIMIRS KUDRINS

2016. gadā absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju pie prof. Juļusa Kurauska.

Jautāts par spilgtiem notikumiem profesionālajā karjerā, Vladimirs min Jūrmalas ģitāras festivāla organizēšanu 2017. gadā, nošu grāmatas “Pirmā burtnīca. Imants Kalniņš” izdošanu 2020. gadā, koncertus Oslo kopā ar Aleksandru Špicbergu un, protams, dalību ģitāristu konkursos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Līdzās aktīvai koncertdarbībai, Vladimiram ir 12 gadu pedagoģiskā pieredze. Viņš strādā par ģitārspēles pasniedzēju Jūrmalas Mūzikas vidusskolā un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā.

Ieeja bez maksas.

No plkst.9.00 Lauku labumu tirdziņš

No plkst.9.00 Ielu kafejnīcas pa Brīvības ielu

No plkst.10.00-12.00 parkā pie vēja zvaniem Novada folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu, mazākumtautību kolektīvu sadziedāšanās 

No plkst.12.00 parkā pie vēja zvaniem Brīvais mikrofons bērniem un jauniešiem. Aicinām pieteikties jaunos dziedātājus un dejotājus pa T.26623864

Plkst.14.00 estrādē Konceruzvedums ģimenēm "Koko un Riko"

Plkst.16.00 Svētku gājiens no Balvu Kultūras un atpūtas centra uz parku

Plkst.16.30 estrāde Dziesmu svētku atskaņu koncerts "KOPĀ AUGŠUP.VĒLREIZ" Balvu novada labāko darbu darītāju sumināšana. Pasākumu vadīs Dailes teātra aktieru ansamblis "ILGA"

Plkst.19.30 estrādē grupas "Labvēlīgais Tips" koncerts

Plkst. 22.00 balle ar grupu "Nakts vīzija"

Plkst.10.00 pludmales volejbola laukumos Atklātais Latvijas Mamanet pludmales turnīrs Balvi OPEN 2023

No plkst.11.00-15.00 parkā Sporta pasākums bērniem - bērnu drošības sporta spēles "Pārvērt pārdrošību par drošību"

Visu dienu pie Balvu novada Bērnu un jauniešu centra NBS rekrutēšanas un atlases centra informatīvā telts

Visu dienu pie Balvu novada Bērnu un jauniešu centra  darbosies Nacionālo bruņoto spēku rekrutēšanas un atlases centra informatīvā telts, kurā sabiedrībai un svētku dalībniekiem tiks sniegta informāciju par iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos (Valsts aizsardzības dienests, profesionālais dienests, mācības Nacionālajā aizsardzības akadēmijā), kā arī atbildēts uz interesējošiem jautājumiem.

 

IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI! No 15. jūlija (plkst. 07.00) līdz 16.jūlijam (plkst. 03.00) Balvu novada svētku laikā:

 • satiksmei tiks slēgts Brīvības ielas posms gar parku no Nr.58 (LED apgaismojuma veikals) līdz Nr. 50B (iebrauktuve parkā);
 • daļēji ierobežota satiksme Brīvības ielā no Brīvības – Pilsoņu ielas krustojuma līdz iebrauktuvei parkā.

15. jūlijā no plkst. 09.00 līdz 13.00 Balvu pilsētas parkā norisināsies lauku labumu jeb zaļais tirdziņš Balvu novada svētku ietvaros. Līdz ar to  tirdziņš otrajā mēneša sestdienā šoreiz nenotiks.

Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu svētku noskaņās, lai iegādātos dažādus lauku labumus un mājražotāju gardumus, sezonas augļus un dārzeņus, stādus, amatnieku un mākslinieku darinājumus!

Īpaši aicināti piedalīties vietējie Balvu novada amatnieki, mājražotāji, zemnieki un uzņēmēji ar savu ražoto produkciju vai sniegtajiem pakalpojumiem! Tirgotājiem pieteikšanās obligāta (līdz 11.jūlijam)  Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā: rakstot uz biznesacentrs@balvi.lv vai zvanot 26461435, 29272948.

Informācijai par ikmēneša tirdziņa norisi sekojiet www.zlbc.lv, kā arī Facebook @uznemejdarbiba.balvi un @BalvuNovadaTic.

Tirdziņus organizē Balvu novada pašvaldības iestāde “Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs”.

Balvu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, 15. jūlijā plkst. 11.00, Ekumēniskais dievkalpojums.

Aizlūgums par Balvu novadu, tā iedzīvotājiem sāksies ar baznīcu zvaniem. 

15. jūlijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Balvu pilsētas parkā notiks Veselības ministrijas organizētās Bērnu drošības dienas sporta spēles visai ģimenei. Spēlēs aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 6 līdz 18 gadiem, var nākt arī jaunāki bērni, kuriem uzdevumi tiks pielāgoti vecumam. Savukārt vecākiem būs iespēja iesaistīties izglītojošos pasākumos.

Sporta spēles visiem apmeklētājiem būs bez maksas. Spēļu laikā ikvienam būs iespēja piedalīties 14 dažādās aktivitātēs – 11 individuālajās un 3 sacensību formāta. Visas aktivitātes (galda hokejs, mini futbols, zvanu koridors, balansa dēlis, atmiņas spēle, labirinta skrējiens u.c.) būs pieejamas vienlaikus un tiks sadalītas zonās. Dienas programma veidota tā, lai izglītotu un praktiski pievērstu dalībnieku uzmanību traumatisma nozīmei, cēloņiem un riskiem.

Sporta spēles paredzētas visai ģimenei. Kamēr bērni sportos, vecāki varēs iepazīt mobilo darbnīcu “Bērnam droša māja” un saņemt padomus traumatisma profilaksei vai klausīties izglītojošas lekcijas par fiziskās slodzes nozīmīgumu bērnu ikdienā. Lekcijas nodrošinās apmācītu nozares ekspertu komanda, kas piedalījusies arī spēļu programmas tapšanā.

Sportiskās dienas aktivitātes sāksies ar reģistrāciju plkst. 11.00 un noslēgsies plkst. 15.00 ar apbalvošanu. Sporta spēlēs varēs piedalīties gan visas dienas garumā, gan izvēloties tikai atsevišķas aktivitātes.

Lai interesanti un izglītojoši šogad nosvinētu Starptautisko bērnu aizsardzības dienu (1. jūnijā), Veselības ministrija jūnijā un jūlijā rīko divpadsmit Bērnu drošības dienas sporta spēles visā Latvijā, tostarp Rēzeknē. Šīs sporta spēles ir viens no kampaņas “Pārvērt pārdrošību par drošību!” pasākumiem, kuras mērķis ir izglītot un informēt dažāda vecuma bērnus, viņu vecākus un citus pieaugušos par drošību, biežāko traumu veidiem katrā vecumposmā, traumu gūšanas apstākļiem un profilakses pasākumiem, lai samazinātu bērnu traumatismu Latvijā.

Kampaņa tapusi pēc VM, Bērnu slimnīcas un Slimību profilakses un kontroles centra iniciatīvas un tiek īstenota Eiropas Sociālā fonda projektā “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr. 9.2.4.1/16/I/001).

Ieskats pasākuma: https://youtu.be/qTkXXg73RVc

Vairāk informācijas: https://www.vm.gov.lv/lv/jaunums/veselibas-ministrija-riko-bernu-drosibas-dienas-sporta-speles

Plkst. 14.00 estrādē būs koncertuzvedums ģimenēm "Koko un Riko". Pēc koncertuzveduma tikšanās ar rakstnieci Eviju Gulbi un mākslinieci Lindu Lošinu.

Rakstnieces Evijas Gulbes un mākslinieces Lindas Lošinas radītie tēli Koko un Riko ir populāri un iemīļoti bērnu grāmatu varoņi Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus. Kopš 2011. gada grāmatu sērijā “Koko un Riko” izdotas vairākas lasāmgrāmatas, audiogrāmatas, krāsojamās grāmatas ar uzdevumiem, burtnīcas skaitļu un burtu iepazīšanai un cietlapu grāmatiņas pašiem jaunākajiem lasītājiem. Sadarbībā ar Latvijas Leļļu teātri tapušas izrādes “Koko un Riko” un “Koko un Riko. Piedzīvojums ziemā”. 2019. gadā grāmatu sērija “Koko un Riko” saņēmusi AKKA/LAA Autortiesību bezgalības balvu.

Koko un Riko ir kustīgi un izdomas bagāti žurku puikas, kuriem patīk rotaļāties. Šoreiz abi draugi izgudrojuši DISKOTAKU, pa kuru dodas uz diskotēku. Ceļā viņi apgūst jaunus deju soļus, vērojot kokus, dabas parādības un dzīvniekus, un, protams, arī draiskojas.

Laikā, kad ekrāni veicina mazkustīgumu, Koko un Riko aicina būt daudzkustīgiem. Dancot vienam ir jautri, divatā – divtik jautrāk, bet lielā barā – daudz jautrāk. Tāpēc Koko un Riko diskotaka līkumos cauri visai Latvijai, pulcējot gan mazus, gan lielus disko draugus.

Izrādes ilgums: ~1 h  

15.jūlijā plkst.16.30 Balvu pilsētas estrādē būs Dziesmu svētku atskaņu koncerts "KOPĀ AUGŠUP.VĒLREIZ", kura laikā tiks sumināti Balvu novada labāko darbu darītāji. Pasākumu vadīs Dailes teātra aktieru ansamblis "ILGA"

Sveiksim un godināsim valsts augstākā apbalvojuma saņēmējas:

DZINTRU SPRUDZĀNI un VALENTĪNU KAŠU.

Par ilggadēju darbu un nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā, par Atzinības krusta kavalieri ir iecelta SIA “Senda Dz” valdes priekšsēdētāja Dzintra Sprudzāne.

Par ilggadēju ieguldījumu izglītības un novadpētniecības darbā, skolu jaunatnes patriotiskajā audzināšanā, par Atzinības krusta komandieri ir iecelta Balvu novada Baltinavas vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja, novadpētniece Valentīna Kaša.

 

Balvu novada domes Atzinības rakstus saņems:

 • Tilžas Svētā Jāzepa Romas katoļu baznīcas draudzes vecākais ANDREJS PIČUKĀNS par aktīvu darbību Tilžas Svētā Jāzepa Romas katoļu draudzē un nozīmīgu ieguldījumu baznīcas atjaunošanā;
 • Baltinavas kultūras nama etnogrāfiskā ansambļa vadītāja ANTOŅINA KRAKOPE par ilggadēju un nozīmīgu ieguldījumu nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā, popularizēšanā un nodošanā jaunajām Balvu novada paaudzēm;
 • Žīguriete  DAGNIJA DALBIŅA par pilsonisko aktivitāti un lielo ieguldījumu Balvu novada iestāžu materiāltehniskajā nodrošināšanā;
 • SIA „SENDA Dz” darbiniece DZINTRA HENINGA par profesionālu, atbildīgu un godprātīgu darbu uzņēmumā SIA „SENDA Dz” un savu zināšanu un prasmju nodošanu jaunajiem darbiniekiem;
 • Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” Balvu biroja administratore, aprūpes darba organizatore un darbinieku koordinatore DZINTRA MIŠKA par ilggadēju, pašaizliedzīgu un nesavtīgu ieguldījumu sociālās aprūpes nodrošināšanā Balvu novada iedzīvotājiem;
 • Vīksnas Tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīva “Piesitiens” un dāmu deju grupas “Kaimītes” vadītāja GUNTA GRĀMATIŅA par nozīmīgu ieguldījumu, veidojot un kopjot tautu deju tradīcijas, un aktīvu un radošu darbu kultūras nozares norisēs;
 • Baltinavas bibliotēkas vadītāja INĀRA BUBNOVA par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, ieguldījumu novada nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā un Ziemeļlatgales materiālās un nemateriālās kultūras vērtību popularizēšanā;
 • Balvu Kultūras un atpūtas centra deju kopas “Luste”  un Rugāju Tautas nama senioru deju kopas „Ezerrieksts” vadītāja INTA SLEŽA par nozīmīgu ieguldījumu, veidojot un kopjot tautu deju tradīcijas, un aktīvu un radošu darbu kultūras nozares norisēs;
 • Daktere IRĒNA ŠVAGLE par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, profesionalitāti, ilggadēju, pašaizliedzīgu un nozīmīgu ieguldījumu Balvu novada iedzīvotāju veselības aprūpes nodrošināšanā;
 • Balvu Valsts ģimnāzijas skolotājs JĀNIS ZAKARĪTS par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, ieguldījumu sporta un izglītības jomas attīstībā Balvu novadā, pozitīvu novada tēla veidošanu un novada vārda popularizēšanu;
 • Rugāju pagasta iedzīvotāji, uzņēmēji VERA un JURIS BLEIDERI par  pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti un ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā Balvu novadā;
 • Krišjāņu pagasta iedzīvotāja LILITA MARTUZĀNE par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, nozīmīgu ieguldījumu nemateriālā kultūras mantojumu saglabāšanā un popularizēšanā, kultūras vērtību, prasmju saglabāšanā un nodošanā nākamajā paaudzēm;
 • Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas direktore MARIJA BUKŠA par ilggadēju, aktīvu un radošu darbu kultūras nozares norisēs, kultūras vērtību un prasmju saglabāšanu un nodošanu nākamajām paaudzēm, un nozīmīgu ieguldījumu kultūrvides attīstībā Baltinavas pagastā;
 • Viļakas Valsts ģimnāzijas  direktora pienākumu izpildītāja MĀRĪTE SUPE – TUČA par ilggadēju, kvalitatīvu un nesavtīgu ieguldījumu Viļakas pilsētas vispārējās izglītības iestāžu veiksmīgas darbības nodrošināšanā;
 • Lazdukalna pagasta zemnieku saimniecības un senlietu privātkolekcijas “Saipetnieki” īpašnieki SKAIDRĪTE un ANDREJS STABLENIEKI par ilggadēju ieguldījumu senlietu privātkolekcijas izveidošanā un uzņēmējdarbības attīstībā Balvu novadā;
 • Balvu pagasta iedzīvotājs, mākslinieks-gravieris ZINTIS PURENS par radošo darbu, pozitīva novada tēla veidošanu un novada vārda popularizēšanu, un aktīvu dalību novada sabiedriskajā dzīvē;
 • Tilžas pagasta iedzīvotāji, zirgu sētas “Sudraba pakavi” īpašnieki LARISA un ANDREJS KLITONČIKI par zirgu sporta popularizēšanu, reitterapijas nodrošināšanu bērniem ar veselības problēmām, pozitīva Balvu novada tēla veidošanu un novada vārda popularizēšanu un aktīvu dalību novada sabiedriskajā dzīvē;
 • Meža un dārza tehnikas servisa nodrošinātājs, pašnodarbināta persona MAIGONIS KRIVIŠS par atbildīgu un godprātīgu darbu, nodrošinot meža un dārza tehnikas servisu Balvu novada iedzīvotājiem.

 

Tā kā pagājušajā gadā valsts svētku svinīgajā sarīkojumā Atzinības rakstu saņēmēji nevarēja piedalīties, tad Balvu novada domes Atzinības raksts tiks pasniegts Bērzpils pamatskolas direktorei ILONAI STEPĀNEI par profesionālu darbu skolas vadībā un mērķtiecīgu izglītības procesa organizēšanu, skolas pozitīva tēla veidošanu un popularizēšanu un Balvu novada pašvaldības administrācijas Attīstītības plānošanas nodaļas projektu vadītājai un uzņēmējai SANTAI ŠMITEI par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā Balvu novadā un novada attīstībā, vadot lokāla, valstiska un starptautiska līmeņa projektus un popularizējot Viļakas pilsētas un novada vārdu.

 

Balvu novada domes Pateicības rakstus saņems:

 • SIA „SENDA Dz” darbiniece SANITA KIKUSTE par profesionālu, atbildīgu un godprātīgu darbu uzņēmumā SIA „SENDA Dz”;
 • Briežuciema pagasta iedzīvotāja LĪGA PUNDURE par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti un ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā Balvu novadā;
 • Balvu pagasta iedzīvotājs VITĀLIJS VĪKSNIŅŠ par ilggadēju, godprātīgu, apzinīgu un profesionālu šofera darba pienākumu veikšanu;
 • Bērzpils pagasta pārvaldes ilggadēji darbinieki MĀRĪTE un ANDRIS ZUŠI par ilggadēju, godprātīgu un profesionālu darbu pašvaldībā.

Tā kā pagājušajā gadā valsts svētku svinīgajā sarīkojumā Pateicības raksta saņēmēja nevarēja piedalīties, tad Balvu novada domes Pateicības raksts tiks pasniegts Balvu novada romu mediatorei un romu biedrības “Māro” dalībniecei RASMAI ZAHARENKO par nesavtīgu darbu, pildot romu mediatora pienākumus, un Viļakas pilsētas un Balvu novada vārda popularizēšanu.

 

 

16.jūlijā  plkst.11.00 Turnīrs "Pludmales volejbola karalis -  2023"