Briežuciema Tautas nams Kultūra
Darbīgais 2023.gads Briežuciemā

Briežuciemā 2023.gads bijis darbīgs. Notikuši dažādi kultūras pasākumi, aktivitātes, tautas nama kolektīvi  ar savu sniegumu priecējuši ne tikai sava pagasta ļaudis, bet arī devušies ar koncertiem pie tuvākiem un tālākiem kaimiņiem.

Īpaši aktīvi koncertējušas muzikālās apvienības AMMA dāmas. Godam nopelnījušas Balvu novada Gada amatiermākslas kolektīva nosaukumu. Priecē, ka Dziesmu un deju svētkos Briežuciema pagastu pārstāvēja trīs kolektīvi - "AMMA", deju kolektīvs “Pāris” un etnogrāfiskais ansamblis.  Pagasta aktīvais jaunietis Reinis Apars piedalījās Latvijas brīvprātīgajiem veltītajā pasākumā. Ceram uz sadarbību ar jaunizveidoto Iedzīvotāju padomi. Jaunās ģimenes iesniegušas savu ieceri Balvu novada pašvaldības organizētajā līdzdalības budžetēšanas projektu konkursā.  Radoši un aktīvi visu gadu darbojās rokdarbu darbnīca “Atspole”. Dāmas organizējušas arī vairākas labdarības aktivitātes, pēdējā 2023.gadā - piparkūku un cepumu cepšanas diena. Saceptie gardumi tika dāvināti bērniem pasākumā pie svētku egles. Pašā gada nogalē – 29.decembrī visi pašdarbības kolektīvi aicināja apmeklētājus uz pasākumu „Kā pagāja Truša gads”. Gan nopietni, gan ar smaidu kolektīvi izstāstīja, izdziedāja, izdejoja atbildi uz uzdoto jautājumu, iesaistot arī skatītājus.

Tradicionālajā gada noslēguma pasākumā, kā ierasts, bija arī Rūķi, dāvanu maiss, maskas, jautra mūzika un kopīga vakarēšana. Par gada notikumiem un aktivitātēm informācija pieejama sociālajos tīklos un Tautas nama foto arhīvā.

Lai mums visiem kopā izdodas iecerētais arī Jaunajā gadā!

Foto: Valentīns Mežals

Zita Mežale

Vadītāja
briezuciema.tn [at] balvi.lv